Search

In Stock

Balepou Shampoo Kundër Morrave 200 ml

PEDIAKID Balépou trajton morrat dhe thërrimet e kokës.

7.70

PEDIAKID Balépou trajton morrat dhe thërrimet e kokës.
Nuk përmban kimikate repelente, kështu që nuk është e dëmshme për shëndetin.
Veprimi i vajit të kokosit i mbyt morrat pa rezistencë.

Pa paraben, pa alkool. Nuk përmbajnë fenoksietanol. Formula hipoalergjike e përshtatshme për fëmijët mbi 3 muajsh. 100% aktivë me burim natyral. Përbërja e shampos në mënyrë natyrale kundër morrave dhe thërrmijave të kokës.

Udhëzime: Tundeni përpara përdorimit. Aplikoni shampon Balépou në mënyrë uniforme në flokë të lagur. Masazhoni me kujdes lëkurën e kokës për disa minuta. Lëreni për 15 minuta më pas shpërlajeni. Hiqni morrat e kokës me krehër. Rinovoni procesin çdo 2 ditë për 1 javë. I përshtatshëm për fëmijët mbi 3 muajsh, gratë shtatzëna dhe gjidhënëse.

Përbërësit: AQUA, ACIDI YNDRYSHOR I VAJIT TE KOKOSIT, SODIUM LAURETH SULFATE, KOKAMIDOPROPIL BETAINE, KLORIDI I SODIUMIT, PARFUM, ACETATI TOKOFERIL, DIGLUCONATE KLORHEXIDINE.

Back to Top
Product has been added to your cart