Search

Showing all 6 results

Sort by

Cod Liver Oil 700 mg 30 Softgel

6.85
Vaji i mëlçisë së merlucit me forcë të dyfishtë nga Swanson është një hap mbi vajrat tradicionale të mëlçisë së merlucit. Kjo formulë përmban vitamina A dhe D me fuqi të lartë për të promovuar kocka të forta dhe sy të shëndetshëm, lëkurë dhe funksionin imunitar
6.85

Flaxseed Oil 1000 mg 100 Kapsula

9.00
Vaji Lirit organik është burimi më natyral i Omega 3-6-9 të acideve yndyrore të nevojshme për funksionimin të shëndetshëm të sistemit kardiovaskular, digjestiv, për eshtra të fortë dhe shëndet të përgjithshëm.  Ofron një përqendrim të lartë të acidit alfa linolenik omega-3, Mund të mbështesë shëndetin kardiovaskular, Promovon lëkurë të shëndetshme
9.00

Gommes Omega 3

7.80
PEDIAKID Gommes Omega 3 për rritjen dhe zhvillimin normal të fëmijëve.
7.80

Omega + DHA 60 Goma

Original price was: 15.85€.Current price is: 7.80€.
  • Mbështet shëndetin e zemrës dhe trurit
  • Ofron një përzierje të ekuilibruar, me bazë bimore të acideve yndyrore
  • Mund të mbështesë lëkurën dhe indin lidhës të shëndetshëm
  • Çamçakëz vegjetarian dhe pa gluten me shije agrume
Original price was: 15.85€.Current price is: 7.80€.

Omega 3 125 ml

9.90
PEDIAKID Omega 3 esenciale për funksionimin e trurit.
9.90

Omega 3 Vaj Peshku me Vitamin D

7.70
  • Mbështet shëndetin kardiovaskular dhe metabolizmin e sheqerit në gjak
  • Mbështet funksionin kognitiv dhe zhvillimin e shëndetshëm të trurit
  • Mbështet lëkurën, kyçet dhe indet lidhëse të shëndetshme
7.70

Back to Top
Product has been added to your cart