Search

Bestsellers in Shëndeti digjestiv

Ultimate 16 Strain Probiotic with FOS 60 Kapsula

10.50
Probiotiku ynë më popullor me 16 shtame unike për mirëqenien totale të trupit Mbështet shëndetin e tretjes me baktere të dobishme Rezistent ndaj acideve dhe nuk ka nevojë për ftohje Për shkak të problemeve të furnizimit, L. bulgaricus dhe B. infantis janë zëvendësuar nga L. paracasei dhe L. gasseri
10.50

NAC N-Acetyl Cysteine 600 mg 100 Kapsula

13.85
 • Mbështet funksionin e shëndetshëm të frymëmarrjes dhe aktivitetin qelizor antioksidant.
 • Antioksidant i fuqishëm që mbështet shëndetin e mëlçisë dhe rrugët e detoksifikimit.
 • NAC ndihmon në rimbushjen e glutationit, një komponent kritik i sistemit mbrojtës të trupit.
13.85

Spearmint Leaf 400 mg 60 Kapsula

7.60
 • Tradicionalisht përdoret për të mbështetur shëndetin e tretjes
 • Ofron mbështetje antioksiduese
 • Formula me fletë të plota me spektër të plotë
 • Tregon potencial për të mbështetur shëndetin hormonal dhe të lëkurës
7.60

Acidophilus 100 Kapsula

8.80
 • Për balancimin e florës së zorrëve
 • Për trajtimin dhe parandalimin e diaresë
 • Problemet si fryerje në stomak
 • Rritë imunitetin
8.80

Milk Thistle 500 mg 100 Kapsula

11.30
 • Mbështet detoksifikimin e mëlçisë dhe shëndetin e përgjithshëm të saj,
 • E pasur me antioksidant flavonoide .
 • Formula Full Spectrum® përmban përbërës me bazë bimore pa përpunim të panevojshëm
11.30

Fenugreek Seed 610 mg 90 Kapsula

8.00
 • Bimë e njohur për mbështetjen e sheqerit në gjak dhe hormoneve, shëndetin e tretjes dhe shëndetin e grave
 • Ofron mbështetje gjithëpërfshirëse metabolike
 • Formula Full Spectrum® përmban përbërës me bazë bimore pa përpunim të panevojshëm
8.00

Diet Apple Cider Vinegar 200 mg 30 Tableta

4.20
 • Pastrues i sistemit me fuqi të lartë dhe ndihmë diete
 • Mbështet një peshë të shëndetshme
 • Mbështet metabolizmin e shëndetshëm të glukozës
4.20

Showing 1–12 of 23 results

Sort by

Acidophilus 100 Kapsula

8.80
 • Për balancimin e florës së zorrëve
 • Për trajtimin dhe parandalimin e diaresë
 • Problemet si fryerje në stomak
 • Rritë imunitetin
8.80

Apple Cider Vinegar with Mother Certified Organic 473 mL

6.20
 • Një shtesë e zgjuar dhe e shijshme në qilarin tuaj
 • Ruhet në një shishe pa BPA
 • E pafiltruar dhe e papasterizuar, e bere me "nënën"
6.20

Artichoke Leaves 500 mg 60 Kapsula

7.30
 • Suplement bimor me gjethe Artichoke;
 • Ndihmon në zbërthimin e yndyrës për tretje;
 • Stimulon prodhimin e lëngut biliar;
 • Mbështet shëndetin e mëlçisë
7.30

Colicillus Bebe Pika 8 ml

Original price was: 13.25€.Current price is: 8.00€.
PEDIAKID Colicillus Bébé parandalon ngërçet e barkut tek të sapolindurit.
Original price was: 13.25€.Current price is: 8.00€.

Diarea 7 Qese

13.25
PEDIAKID Diaréa i përshtatshëm për të sapolindurit.
13.25

Diet Apple Cider Vinegar 200 mg 30 Tableta

4.20
 • Pastrues i sistemit me fuqi të lartë dhe ndihmë diete
 • Mbështet një peshë të shëndetshme
 • Mbështet metabolizmin e shëndetshëm të glukozës
4.20

Fenugreek Seed 610 mg 90 Kapsula

8.00
 • Bimë e njohur për mbështetjen e sheqerit në gjak dhe hormoneve, shëndetin e tretjes dhe shëndetin e grave
 • Ofron mbështetje gjithëpërfshirëse metabolike
 • Formula Full Spectrum® përmban përbërës me bazë bimore pa përpunim të panevojshëm
8.00

Fiber 60 Goma

12.50
 • Promovon një mikrobiomë të shëndetshme të zorrëve për përmirësimin e rregullsisë së zorrëve;
 • Mbështet përgjigjen e shëndetshme të sheqerit në gjak me fibra të tretshme;
 • Ndihmon në ruajtjen e niveleve të shëndetshme të kolesterolit tashmë brenda kufijve normalë
12.50

Flaxseed Oil 1000 mg 100 Kapsula

9.00
Vaji Lirit organik është burimi më natyral i Omega 3-6-9 të acideve yndyrore të nevojshme për funksionimin të shëndetshëm të sistemit kardiovaskular, digjestiv, për eshtra të fortë dhe shëndet të përgjithshëm.  Ofron një përqendrim të lartë të acidit alfa linolenik omega-3, Mund të mbështesë shëndetin kardiovaskular, Promovon lëkurë të shëndetshme
9.00

Glucomannan 665 mg 90 Kapsula

11.00
 • Mbështet rregullsimin e metabolizmit të zorrëve.
 • Ndihmon me kapsllëkun e herëpashershëm.
 • Mbështet ekuilibrin e shëndetshëm të sheqerit në gjak.
 • Ruan nivele të shëndetshme të kolesterolit
11.00

Gommes P'tit Biotic

7.70
PEDIAKID Gommes P'tit Biotic ndihmon në mbështetjen e florës së zorrëve.  
7.70

Lactase Enzyme - 60 Tableta

9.80
Suplement dietik që përmban enzimën e laktazës për pacientët me intolerancë ndaj laktozës.
9.80

Back to Top
Product has been added to your cart