Search

Showing all 10 results

Sort by

Artrogenol 60 Kapsula

10.60
ARTROGENOL është një produkt i plotë shëndetësor natyral që përmban përbërës të njohur që promovojnë rehati dhe lëvizshmëri të kyçeve.
10.60

Artrogenol Gel

8.70
 • Lehtëson dhe qetëson shpejt shqetësimin e kyçeve
 • Komoditet dhe fleksibilitet i përbashkët
 • Xhel me efekt qetësues ngrohës
8.70

Boswellia 800 mg 60 Kapsula

9.00
 • Rrit shëndetin, lëvizjen dhe funksionin fizik të kyçeve
 • Ofron mbështetje antioksiduese për të neutralizuar radikalet e lira
 • Mbështet shëndetin muskuloskeletor
9.00

Collagen Hydrolysate Powder 454 gr

28.35
 • Proteina e pastër e kolagjenit për lëkurë të shëndetshme, flokë, kyçe dhe më gjerë
 • Ofron kolagjen me cilësi të lartë dhe bio-disponueshme
 • Përmban aminoacide kryesore si glicina, prolina dhe lizina
28.35

Glucosamin, Chondroitin & MSM 60 Tableta

10.50
Mbështet integritetin, lëvizjen dhe fleksibilitetin e kyçeve Ndihmon në mbrojtjen e kërcit Ruan indin lidhor të shëndetshëm
10.50

Glucosamine, Chondroitin & MSM 120 Tableta

Original price was: 19.55€.Current price is: 15.00€.
 • Mbështet integritetin, lëvizjen dhe fleksibilitetin e kyçeve
 • Ndihmon në mbrojtjen e kërcit
 • Ruan indin lidhor të shëndetshëm
Original price was: 19.55€.Current price is: 15.00€.

Hialuron Forte 100 mg - 30 Tableta

13.45
Hialuron Forte, suplement dietik që përmban acid hialuronik.
13.45

Krem për nyje me Glukosaminë & Boswellia

16.40
 • Formuluar posaçërisht me kapsaicinë
 • Kombinon glukozaminë HCl, ekstrakt boswellia, kapsaicinë dhe më shumë
 • Gjithashtu përmban vitamina A, C dhe E
16.40

Marine Collagen Peptides 400 mg 60 Kapsula

10.00
 • Mbështet lëkurën, tendinat dhe arteriet e shëndetshme
 • Ndihmon në ushqimin e kyçeve dhe kockave
 • Kolagjeni me pastërti të lartë i formuluar për apsorbim të shpejtë
10.00

Turmeric 720 mg 30 Kapsula

Original price was: 9.25€.Current price is: 7.00€.
 • Mbështet sistemin digjestiv
 • Për shëndetin e nyjeve, lëvizjen dhe funksionin fizik
 • Ofron mbështetje antioksiduese
Original price was: 9.25€.Current price is: 7.00€.

Back to Top
Product has been added to your cart