Search

In Stock

Artrogenol 60 Kapsula

ARTROGENOL është një produkt i plotë shëndetësor natyral që përmban përbërës të njohur që promovojnë rehati dhe lëvizshmëri të kyçeve.

Original price was: 10.60€.Current price is: 7.50€.

AFATI I PËRDORIMIT: 11/2024 (SASI E LIMITUAR)

Vlerë ushqyese për nyjet

17% e popullsisë është e prekur nga osteoartriti. Kjo është edhe arsyeja e parë e konsultimit me mjekun e përgjithshëm.

ARTROGENOL është një produkt i plotë shëndetësor natyral që përmban përbërës të njohur që promovojnë rehati dhe lëvizshmëri të kyçeve.

  • Promovon komoditetin dhe lëvizshmërinë e kyçeve
  • Ndihmon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ
  • Pa alergjen - Pa gluten - Pa OMGJ -

Suplement dietik

Udhëzime për përdorim: 2 kapsula në ditë në mbrëmje para gjumit me një gotë ujë. Në një program minimal prej një muaji. Për të rinovuar sa herë të jetë e nevojshme.

Informacion i vlerave mesatare 2 Kapsula
Bambou
dont Silicium organique
300 mg
210 mg
MSM  150 mg
Reine des prés  100 mg
Cassis  100 mg
Cuivre  1 mg (100% AR*)
Manganèse  2 mg (100% AR)

Back to Top
Product has been added to your cart