Search

Showing all 5 results

Sort by

22 Vitamina dhe Oligo-Elemente 125 ml

9.45
PEDIAKID 22 Vitamines & Oligo Elements i përshtatshëm për fëmijët dhe para-adoleshentët.
9.45

Adult Multivitamin 60 Goma

14.70
 • Multivitaminë të gjithanshme me minerale për përdorim të përdithëm pa hekur
 • Përmban vitamina C dhe D3 për të mbështetur një mbrojtje të shëndetsme imune
 • Përfshin vitamina B për të mbështetur metabolizmin e shëndetshëm dhe për të nxitur energjinë
 • Çamçakëz vegjetarianë dhe pa gluten me shije portokalli, luleshtrydhe dhe qershie
14.70

Gommes Multivitamines

7.70
PEDIAKID Gommes Multivitamines për plotësimin e nevojave ditore me vitamina dhe minerale.
7.70

Kids Multivitamin 60 Goma

10.00
 • Përmban 12 vitamina dhe minerale të rëndësishme për rritje dhe zhvillim të shëndetshëm
 • Përmban vitamina A, B, C, D dhe E për mbështetje të plotë ushqyese
 • Shije të shijshme qershie, portokalli dhe luleshtrydhe
 • I përshtatshëm për fëmijët 4 vjeç e lart
10.00

Mini Cap Multi 30 Kapsula

5.00
 • Sigurim i vlerave ushqimore për të mbuluar nevojat tuaja ditore
 • Ofron 100% marrjen e rekomanduar ditore për 10 vitamina thelbësore
 • Mbështetni kockat tuaja, sistemin kardiovaskular dhe më shumë
5.00

Back to Top
Product has been added to your cart