Search

Bestsellers in Vitamina

Vitamin D3 Highest Potency 5000 IU 250 Softgels

11.90
 • Mbështet shëndetin e kockave, mirëqenien e imunitetit, mirëqenien kardiovaskulare dhe më shumë
 • Promovon përthithjen e kalciumit në trup
 • Sofgel që gëlltiten lehtë
11.90

Vitamin D3 Higher Potency 2000 IU 250 Kapsula

9.65
 • Mbështet shëndetin e kockave, mirëqenien e imunitetit dhe më shumë
 • Promovon përthithjen e kalciumit në trup
 • Forma më aktive biologjikisht e D3
9.65

Super Stress B Complex 100 Kapsula

12.90
E formuluar në mënyrë specifike për të kompensuar vlerat ushqyese gjatë periudhave stresuese. Një kombinim shumë i mirë i kompleksit të vitaminave B me vitaminën e fuqishme antioksiduese Vitamin C. Për funksionim normal të organizmit. Secili vitamin i grupit B ka rrol kyç në funksionimin e organizmit, ideale gjatë sforcimit fizik dhe psiqik.    
12.90

Daily B-Complex 100 Kapsula

8.80
Përmban kompleks të plotë të vitaminës B për sistemin nervor, imunitetin dhe shëndetin kardiovaskular Mbështet disponimin pozitiv dhe mbrojtjen nga varfërimi i lëndëve ushqyese të shkaktuara nga stresi Siguron nevojat tuaja ditore për të gjitha 8 vitaminat thelbësore të kompleksit B plus kolinë, inositol dhe PABA
8.80

Vitamin D3 & K2 60 Kapsula

13.35
 • Formula e kombinuar për përdorimin e duhur të kalciumit në trup
 • Mbështetje sinergjike për shëndetin kardiovaskular dhe skeletor
13.35

Inositol 650 mg 100 Kapsula

Original price was: 17.00€.Current price is: 14.00€.
 • Promovon mirëqenien mendore dhe emocionale
 • Mbështet shëndetin dhe funksionin e mëlçisë
 • Një anëtar i familjes së vitaminave B
Original price was: 17.00€.Current price is: 14.00€.

Vitamin E-400 60 Softgels

7.20
 • Ofron mbrojtje antioksiduese për një zemër të shëndetshme dhe inde vitale
 • Lufton radikalet e lira në të gjithë trupin për mirëqenien e përgjithshme.
 • Mbron lëkurën dhe thonjët, forcon imunitetin
7.20

Showing 1–12 of 28 results

Sort by

22 Vitamina dhe Oligo-Elemente 125 ml

9.45
PEDIAKID 22 Vitamines & Oligo Elements i përshtatshëm për fëmijët dhe para-adoleshentët.
9.45

Daily B-Complex 100 Kapsula

8.80
Përmban kompleks të plotë të vitaminës B për sistemin nervor, imunitetin dhe shëndetin kardiovaskular Mbështet disponimin pozitiv dhe mbrojtjen nga varfërimi i lëndëve ushqyese të shkaktuara nga stresi Siguron nevojat tuaja ditore për të gjitha 8 vitaminat thelbësore të kompleksit B plus kolinë, inositol dhe PABA
8.80

Folic Acid & B12 30 Kapsula

Original price was: 6.60€.Current price is: 4.50€.
 
 • Mbështet shëndetin kardiovaskular
 • Mbështet metabolizmin e energjisë
 • Dy vitamina të rëndësishme B në një kapsulë
Original price was: 6.60€.Current price is: 4.50€.

Gommes Vitamin D3

7.70
PEDIAKID Gommes Vitamin D3 për rritje dhe zhvillim të shëndetshëm të kockave.
7.70

Inositol 650 mg 100 Kapsula

Original price was: 17.00€.Current price is: 14.00€.
 • Promovon mirëqenien mendore dhe emocionale
 • Mbështet shëndetin dhe funksionin e mëlçisë
 • Një anëtar i familjes së vitaminave B
Original price was: 17.00€.Current price is: 14.00€.

Kids Multivitamin 60 Goma

10.00
 • Përmban 12 vitamina dhe minerale të rëndësishme për rritje dhe zhvillim të shëndetshëm
 • Përmban vitamina A, B, C, D dhe E për mbështetje të plotë ushqyese
 • Shije të shijshme qershie, portokalli dhe luleshtrydhe
 • I përshtatshëm për fëmijët 4 vjeç e lart
10.00

Niacin 500 mg 90 Tableta

18.50
 • Mbështet metabolizmin e karbohidrateve për të siguruar trupin me energji
 • Lëshimi i qëndrueshëm minimizon efektin e pakëndshëm të "skuqjes" së niacinës
18.50

Riboflavin 100 mg 100 Kapsula

9.80
 • Mbështet metabolizmin e energjisë
 • Mbështet funksionin e shëndetshëm të tiroides
 • Lëndë ushqyese thelbësore për shëndetin e shikimit
9.80

Super Stress B Complex 100 Kapsula

12.90
E formuluar në mënyrë specifike për të kompensuar vlerat ushqyese gjatë periudhave stresuese. Një kombinim shumë i mirë i kompleksit të vitaminave B me vitaminën e fuqishme antioksiduese Vitamin C. Për funksionim normal të organizmit. Secili vitamin i grupit B ka rrol kyç në funksionimin e organizmit, ideale gjatë sforcimit fizik dhe psiqik.    
12.90

Vitamin B12 500 mcg 100 Kapsula

7.55
 • E rëndësishme për prodhimin e energjisë, shëndetin metabolik dhe prodhimin e qelizave të kuqe të gjakut.
 • Mbështet shëndetin kardiovaskular duke ndihmuar në balancimin e niveleve të homocisteinës
 • Për mbështetje të sistemit nervor
7.55

Vitamin C 60 Goma

Original price was: 10.20€.Current price is: 8.00€.
 • Mbështet një sistem imunitar të shëndetshëm
 • Ka një mbrojtje antioksiduese kundër radikaleve të lira
 • Promovon shëndetin e përgjithshëm enzimatik me vitaminë C
 • Me shije portokalli
Original price was: 10.20€.Current price is: 8.00€.

Vitamin C Rose Hips 1000 mg 30 Kapsula

3.30
 • Ndihmon në forcimin e shëndetit tuaj imunitar dhe siguron mbështetje shtesë antioksiduese
 • Promovon shëndetin e syve, zemrës dhe metabolizmit
 • Mbështet prodhimin natyral të kolagjenit
3.30

Back to Top
Product has been added to your cart