Search

Showing all 4 results

Sort by

Hyaluronic Acid Serum 29.6 ml

13.00
 • Serum pa parabenë me acid hialuronik
 • Një komponent i lëkurës që ruan ekuilibrin e lëngjeve
 • Ndihmon në zbutjen  e lëkurës tuaj
13.00

Organic East African Shea Butter Cream

17.00
 • Hidratuesi i jashtëzakonshëm është miku më i mirë i lëkurës
 • Përmban acide oleike, stearik, palmitik dhe linolenik
 • Prodhuar pa aditivë apo tretës artificialë
17.00

Retinol Krem 59 ml

14.30
 • Krem cilësor salloni që hidraton dhe mbron lëkurën tuaj
 • Përdorimi i ditës ose i natës
 • Pa parabenë
14.30

Vitamin E Cream 118 ml

15.50
 • Krem me vitaminë E nga Swanson Premium
 • Ushqen, mbron, qetëson dhe hidraton lëkurën tuaj
 • Pa paraben
15.50

Back to Top
Product has been added to your cart