Search

Showing 1–12 of 22 results

Sort by

22 Vitamina dhe Oligo-Elemente 125 ml

9.20
PEDIAKID 22 Vitamines & Oligo Elements është i përshtatshëm për fëmijët dhe para-adoleshentët. Formula e tij shoqëron një përzierje të bimëve, vitaminave dhe mineraleve që rrisin marrjen e mikronutrientëve. Kështu, duke kontribuar në një organizëm të shëndetshëm.
9.20

Appetit Tonus 125 ml

7.70
PEDIAKID Appétit-Tonus rekomandohet fuqimisht për fëmijët me mungesë oreksi. Shurupi kombinon përbërës aktivë natyralë që stimulojnë oreksin, duke rritur kështu shtimin në peshë. Gjithashtu kontribuon në uljen e lodhjes dhe përmirësimin e vitalitetit (fenugreek dhe kurkuma të lidhura me vitaminat C dhe B12).
7.70

Balepou Shampoo Kundër Morrave 200 ml

7.70
PEDIAKID Balépou trajton morrat dhe thërrimet e kokës. Nuk përmban kimikate repelente, kështu që nuk është e dëmshme për shëndetin. Veprimi mekanik i vajit të kokosit i mbyt morrat pa rezistencë.
7.70

Balepou Spray Kundër Morrave 100 ml

7.70
BALEPOU spray është një repelent i morrave të kokës, i cili duhet të përdoret si një veprim parandalues. Lufton kundër morrave të kokës me butësi dhe efikasitet. Formula e tij ekskluzive, kombinon ujin organik me lule livando me vajra esencialë, për të mbrojtur lëkurën e fëmijëve çdo ditë.
7.70

Bouclier Insect Spray Kundër Insekteve 100 ml

7.70
Formulë ekskluzive jo agresive dhe jo kimike Spraji PEDIAKID Bouclier Insect'® është krijuar për lëkurën e ndjeshme të fëmijëve. Ky spray parandalon pickimin e mushkonjave. Ai kombinon ujin organik me lule livando, Géraniol® (aktive me burim natyral të njohur për veprimin e tyre repelent) dhe vajra esencialë 100% të pastër dhe natyralë të njohur për vetitë e tyre. Pa parabenë. Nuk përmbajnë fenoksietanol. Qetëson lëkurën dhe kruajtjen e shkaktuar nga pickimi i insekteve.      
7.70

Colicillus Bebe Pika 8 ml

8.50
Parandalon ngërçet e barkut tek te sapolindurit
  • 2 tipe te probiotikeve : 1 bilion probiotik te garantuara per doze
  • Lactobacillus rhamnosus GG + Lactobacillus reuteri
Flora e zorrëve pret 50% të mbrojtjes natyrore dhe luan një rol të madh në tretje. Flora intestinale e foshnjave është ende e papjekur dhe mund të jetë e ndjeshme ndaj çështjeve të ndryshme (marrja e antibiotikëve, ndryshimi i dietës, virusi) që çojnë në shqetësime abdominale (diarre). Probiotikët këshillohen fuqimisht për të sapolindurit pasi forcojnë florën endogjene.
8.50

Diarea 7 Qese

13.20
Suplement që përdoret për qëllime mjekësore: Për të sapolindurit dhe të vegjëlit që kanë mungesë të lëndëve ushqyese kur preken nga gastro enteriti ose diarreja e shkaktuar nga marrja e antibiotikëve ose helmimi.
13.20

Gommes Immunite

7.70
Përbërës aktiv natyral të përzgjedhur me rigorozitet, të njohura për tipare të cilat forcojnë imunitetin. Royal Jelly, Propolis, Echinacea, Koper, Vitamina dhe Minerale, për të përballuar ftohjet dhe virozat gjatë ndrimit të sezonave dhe gjatë dimrit.
7.70

Gommes Multivitamines

7.30
Për plotësimin e nevojave ditore me vitamina dhe minerale 14 Vitamina dhe minerale 22 ekstrakte frutash dhe perimesh Multivitamin PEDIAKID ® gommes kombinon 14 vitamina dhe minerale me një ekstrakt të patentuar prej 22 frutash dhe perimesh duke u garantuar fëmijëve tuaj mikronutrientët e duhur. Të pasura me vitamina A, C, E, K, B1, B2, B3, B5, B6, B8, B9, B12, selen dhe zink, gomat PEDIAKID Multivitamin mbështesin funksionimin e duhur të sistemit imunitar, nervor dhe psikologjik. Kështu, ato reduktojnë lodhjen e fëmijëve. Formula gummy bears u krijua për të qenë praktike, qesharake dhe miqësore për fëmijët.  
7.30

Gommes Omega 3

7.50
Merr pjesë në rritjen dhe zhvillimin normal të fëmijëve, mbështet funksionin kognitiv
  • E pasur me omega 3
  • Vitaminat A, B5, B6, E dhe zink
  • Formulë praktike me një shije të shijshme
PEDIAKID® Omega 3 Goma përtypëse përmban vaj liri e pasur me Omega 3, Vitamin E, B5 dhe B6, Vitamin A dhe zink për rritje normale dhe zhvillim të mirë të fëmijëve. Mbështet funksionet kognitive koncentrim, kujtesë, mbështet zhvillimin normal të sistemit nervor, me shije natyrale të limonit, shije të cilën fëmijët nuk do ta refuzojnë.  
7.50

Gommes P'tit Biotic

7.70
Ndihmon në mbështetjen e florës së zorrëve 2 gummies / ditë = 1 billion Probiotics 4 lloje të Probiotikëve PEDIAKID® gommes P'tit Biotic kombinon 4 lloje probiotike që punojnë në sinergji (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Streptococcus thermophilus), të përzgjedhura rigorozisht për vetitë e tyre dhe që i nënshtrohen një trajtimi specifik për të siguruar stabilitet të përsosur. Pa gluten. Nuk përmbajnë ngjyrues artificial dhe aromë apo konservues. Shije natyrale molle  
7.70

Gommes Vitamin C

7.30
Suplement ushqimor me gomë në formë ariu i bërë me ekstrakte kokrra të kuqe acerola të titruar në vitaminë C.
7.30

Back to Top
Product has been added to your cart