Search

Bestsellers in Eshtrat

Triple Magnesium Complex 400 mg 100 Kapsula

8.60
 • Mbështet shëndetin e nervave, muskujve dhe kockave
 • Ndihmon në reduktimin e stresit dhe lodhjes
 • Përmban tre burime të dallueshme të magnezit
 • Mbështetje minerale thelbësore për një funksion njohës dhe humor të shëndetshëm
8.60

Albion Magnesium Glycinate 133 mg 90 Kapsula

11.55
 • Mbështet shëndetin e nervave, muskujve, kockave dhe zemrës
 • Forma glycinate mineral të patentuar promovon përthithjen optimale
 • Promovon relaksimin e mendjes dhe trupit për t'ju ndihmuar të bëni një gjumë të qetë gjatë natës
11.55

Vitamin D3 Highest Potency 5000 IU 250 Softgels

11.90
 • Mbështet shëndetin e kockave, mirëqenien e imunitetit, mirëqenien kardiovaskulare dhe më shumë
 • Promovon përthithjen e kalciumit në trup
 • Sofgel që gëlltiten lehtë
11.90

Omega 3 Vaj Peshku me Vitamin D

7.70
 • Mbështet shëndetin kardiovaskular dhe metabolizmin e sheqerit në gjak
 • Mbështet funksionin kognitiv dhe zhvillimin e shëndetshëm të trurit
 • Mbështet lëkurën, kyçet dhe indet lidhëse të shëndetshme
7.70

Vitamin D3 Higher Potency 2000 IU 250 Kapsula

9.65
 • Mbështet shëndetin e kockave, mirëqenien e imunitetit dhe më shumë
 • Promovon përthithjen e kalciumit në trup
 • Forma më aktive biologjikisht e D3
9.65

Vitamin D3 & K2 60 Kapsula

13.35
 • Formula e kombinuar për përdorimin e duhur të kalciumit në trup
 • Mbështetje sinergjike për shëndetin kardiovaskular dhe skeletor
13.35

Omega + DHA 60 Goma

Original price was: 15.85€.Current price is: 7.80€.
 • Mbështet shëndetin e zemrës dhe trurit
 • Ofron një përzierje të ekuilibruar, me bazë bimore të acideve yndyrore
 • Mund të mbështesë lëkurën dhe indin lidhës të shëndetshëm
 • Çamçakëz vegjetarian dhe pa gluten me shije agrume
Original price was: 15.85€.Current price is: 7.80€.

Showing 1–12 of 29 results

Sort by

Albion Magnesium Glycinate 133 mg 90 Kapsula

11.55
 • Mbështet shëndetin e nervave, muskujve, kockave dhe zemrës
 • Forma glycinate mineral të patentuar promovon përthithjen optimale
 • Promovon relaksimin e mendjes dhe trupit për t'ju ndihmuar të bëni një gjumë të qetë gjatë natës
11.55

Artrogenol 60 Kapsula

10.60
ARTROGENOL është një produkt i plotë shëndetësor natyral që përmban përbërës të njohur që promovojnë rehati dhe lëvizshmëri të kyçeve.
10.60

Bone Essentials 120 Kapsula

15.40
 • Kombinon vitamina kyçe, minerale gjurmë, aminoacide thelbësore dhe më shumë për ushqim të plotë të kockave
 • Ndihmon në ruajtjen e kockave të forta dhe të shëndetshme
 • Përmban kompleksin e mikrobeve të sojës SoyLife për të siguruar izoflavone unike që ndihmojnë në mbështetjen e densitetit të kockave
15.40

Boron Bororganic 60 Kapsula

5.15
Promovon kocka të forta dhe të shëndetshme Khelat për absorbim të optimizuar dhe biodisponibilitet Bori gjithashtu mbështet nivele të shëndetshme të testosteronit
5.15

Cod Liver Oil 700 mg 30 Softgel

6.85
Vaji i mëlçisë së merlucit me forcë të dyfishtë nga Swanson është një hap mbi vajrat tradicionale të mëlçisë së merlucit. Kjo formulë përmban vitamina A dhe D me fuqi të lartë për të promovuar kocka të forta dhe sy të shëndetshëm, lëkurë dhe funksionin imunitar
6.85

Flaxseed Oil 1000 mg 100 Kapsula

9.00
Vaji Lirit organik është burimi më natyral i Omega 3-6-9 të acideve yndyrore të nevojshme për funksionimin të shëndetshëm të sistemit kardiovaskular, digjestiv, për eshtra të fortë dhe shëndet të përgjithshëm.  Ofron një përqendrim të lartë të acidit alfa linolenik omega-3, Mund të mbështesë shëndetin kardiovaskular, Promovon lëkurë të shëndetshme
9.00

Gommes Omega 3

7.80
PEDIAKID Gommes Omega 3 për rritjen dhe zhvillimin normal të fëmijëve.
7.80

Gommes Vitamin D3

7.70
PEDIAKID Gommes Vitamin D3 për rritje dhe zhvillim të shëndetshëm të kockave.
7.70

Kalcium Forte - 60 Tableta

6.30
Suplement inovativ i Kalciumit, i formuluar për të vepruar në mënyrë sinergjike me veti të larta absorbuese.
6.30

Kalcium me Vitamin D & K 100 Kapsula

8.15
Ushqimi thelbësor për mirëmbajtjen e përditshme të kockave Formula e kombinuar për përdorim të dobishëm të kalciumit në trup Ofron vitamina D dhe K së bashku me 3 forma të kalciumit për mbështetje sinergjike të skeletit
8.15

Kalcium, Magnesium, Zink, Vitamin D3 - 30 Tableta

5.20
Suplement dietik që përmban minerale të rëndësishme për trupin dhe qelizat.
5.20

Mineral Citrate Complex 60 Kapsula

7.15
 • Formë citrate shumë e absorbueshme e mineraleve thelbësore
 • Lipide të shëndetshme të gjakut dhe mbështetje për metabolizmin
 • Për eshtra të fortë
 • Forcimin e imunitetit
7.15

Back to Top
Product has been added to your cart