Search

Showing all 8 results

Sort by

Biotin 5000 mcg 100 Kapsula

7.55
 • Ndihmon në ushqimin e flokëve, lëkurës dhe thonjve
 • Gjithashtu mbështet prodhimin e energjisë
 • Mbështet metabolizmin e karbohidrateve, yndyrave dhe proteinave
7.55

Chasteberry Fruit 400 mg 120 Kapsula

10.50
 • Mbështet prodhimin dhe ekuilibrin e hormoneve
 • Ndihmon në lehtësimin e shqetësimit mujor të grave
 • Full Spectrum® Formulë e të gjithë frutit
10.50

Cranberry Complex 60 Kapsula

7.50
Kompleksi Cranberry u zhvillua nga një ekstrakt i një kompleksi ekskluziv të ekstrakteve bimore.
7.50

Evening Primrose Oil 500 mg 100 Kapsula

Original price was: 10.50€.Current price is: 6.00€.
 • Promovon ekuilibrin hormonal
 • Burim me përqendrim të lartë të acidit gama-linolenik (GLA) për promovimin e lagështisë dhe elasticitetit të lëkurës
 • Mbështet lëvizshmërinë dhe rehatinë e kyçeve
Original price was: 10.50€.Current price is: 6.00€.

Pack Minceur Post Natal

22.00
Paketa për dobësim pas lindjes
22.00

Passion Maca 500 mg 60 Kapsula

17.65
 • Bimë tradicionale për shëndetin seksual
 • Burrat dhe gratë përdorin për të promovuar vitalitetin, seksualitetin, ekuilibrin hormonal dhe qëndrueshmërinë
 • Energjetik natyral i cili përmirëson aftësitë psikofizike
17.65

Specific Femme 60 Kapsula

10.50
Kombinimi unik i vitaminave, mineraleve, ekstrakteve bimore, aminoacideve dhe probiotikëve, Vitamin’22 Specific Femme është përgjigja për të gjitha gratë që duan një trajtim themelor të përshtatur vërtet me nevojat e tyre.
10.50

Vegan Prenatal Multi 90 Kapsula

32.00
Swanson Vegan Prenatal Multi është krijuar posaçërisht për të përmbushur nevojat unike të grave gjatë para konceptimit, shtatzënisë dhe laktacionit.
32.00

Back to Top
Product has been added to your cart