Search

Bestsellers in Bukuri natyrale

Biotin 5000 mcg 100 Kapsula

7.55
 • Ndihmon në ushqimin e flokëve, lëkurës dhe thonjve
 • Gjithashtu mbështet prodhimin e energjisë
 • Mbështet metabolizmin e karbohidrateve, yndyrave dhe proteinave
7.55

Marine Collagen Peptides 400 mg 60 Kapsula

10.00
 • Mbështet lëkurën, tendinat dhe arteriet e shëndetshme
 • Ndihmon në ushqimin e kyçeve dhe kockave
 • Kolagjeni me pastërti të lartë i formuluar për apsorbim të shpejtë
10.00

Vitamin E-400 60 Softgels

7.20
 • Ofron mbrojtje antioksiduese për një zemër të shëndetshme dhe inde vitale
 • Lufton radikalet e lira në të gjithë trupin për mirëqenien e përgjithshme.
 • Mbron lëkurën dhe thonjët, forcon imunitetin
7.20

Hair Skin & Nails 60 Tableta

Original price was: 9.45€.Current price is: 7.00€.
 • Trash dhe forcon flokët dhe thonjtë
 • Mbështet formimin e kolagjenit dhe
 • Për flokë, thonjë dhe lëkurë të shëndetshme.
Original price was: 9.45€.Current price is: 7.00€.

Biotin 10000 mcg 60 Softgels

10.00
 • Formulë me potencë të lartë prej 10,000 mcg
 • Ofron lëndë ushqyese kryesore për flokët, lëkurën dhe thonjtë.
 • Formula me fuqi të lartë për të rritur nivelet e energjisë
10.00

Biotin Shampoo me Silicë

14.20
 • Shampo biotine me silicë
 • Me aloe vera, rozmarinë, mente dhe më shumë
 • SLS dhe pa parabenë
14.20

Vitamin E-200 60 Softgels

5.25
 • Vlerë ushqyese për shëndetin kardiovaskular.
 • Mbrojtje antioksidante për indet vitale.
 • Softgel për gëlltitje të lehtë
5.25

Showing 1–12 of 31 results

Sort by

Biotin 10000 mcg 60 Softgels

10.00
 • Formulë me potencë të lartë prej 10,000 mcg
 • Ofron lëndë ushqyese kryesore për flokët, lëkurën dhe thonjtë.
 • Formula me fuqi të lartë për të rritur nivelet e energjisë
10.00

Biotin 5000 mcg 100 Kapsula

7.55
 • Ndihmon në ushqimin e flokëve, lëkurës dhe thonjve
 • Gjithashtu mbështet prodhimin e energjisë
 • Mbështet metabolizmin e karbohidrateve, yndyrave dhe proteinave
7.55

Biotin 5000 mcg 30 Kapsula

Original price was: 4.60€.Current price is: 3.80€.
 • Ndihmon në ushqimin e flokëve, lëkurës dhe thonjve
 • Gjithashtu mbështet prodhimin e energjisë
 • Mbështet metabolizmin e karbohidrateve, yndyrave dhe proteinave
Original price was: 4.60€.Current price is: 3.80€.

Biotin 60 Goma

14.60
 • Mbështet prodhimin e energjisë përmes metabolizmit të karbohidrateve, proteinave dhe yndyrave
 • Ofron D-biotinë, formën e natyrshme, biologjikisht aktive
 • Vegan dhe pa gluten
14.60

Biotin me Silica Conditioner

12.60
 • Kondicioner me biotin me silicë
 • Kondicioneri perfekt për t'u kombinuar me shampon tonë me biotinë
 • Pa paraben dhe SLS
12.60

Biotin Shampoo me Silicë

14.20
 • Shampo biotine me silicë
 • Me aloe vera, rozmarinë, mente dhe më shumë
 • SLS dhe pa parabenë
14.20

Collagen Hydrolysate Powder 454 gr

28.35
 • Proteina e pastër e kolagjenit për lëkurë të shëndetshme, flokë, kyçe dhe më gjerë
 • Ofron kolagjen me cilësi të lartë dhe bio-disponueshme
 • Përmban aminoacide kryesore si glicina, prolina dhe lizina
28.35

East African Shea Butter Krem

17.10
 • Hidratuesi i jashtëzakonshëm është miku më i mirë i lëkurës
 • Përmban acide oleike, stearik, palmitik dhe linolenik
 • Prodhuar pa aditivë apo tretës artificialë
17.10

Efficolor - Ngjyrosje Natyrale - 01 e Zezë

7.60
Gama e ngjyrave EffiColor është zhvilluar posaçërisht duke përdorur formula novatore dhe të buta që errësojnë, ndriçojnë ose përmirësojnë ngjyrën tuaj natyrale duke respektuar ndjeshmërinë e lëkurës së kokës.
7.60

Efficolor – Ngjyrosje Natyrale – 03 Bionde e Errët

7.60
Gama e ngjyrave EffiColor është zhvilluar posaçërisht duke përdorur formula novatore dhe të buta që errësojnë, ndriçojnë ose përmirësojnë ngjyrën tuaj natyrale duke respektuar ndjeshmërinë e lëkurës së kokës.
7.60

Efficolor – Ngjyrosje Natyrale – 04 Kafe Natyrale

7.60
Gama e ngjyrave EffiColor është zhvilluar posaçërisht duke përdorur formula novatore dhe të buta që errësojnë, ndriçojnë ose përmirësojnë ngjyrën tuaj natyrale duke respektuar ndjeshmërinë e lëkurës së kokës.
7.60

Efficolor – Ngjyrosje Natyrale – 05 Gështenjë e Lehtë

7.60
Gama e ngjyrave EffiColor është zhvilluar posaçërisht duke përdorur formula novatore dhe të buta që errësojnë, ndriçojnë ose përmirësojnë ngjyrën tuaj natyrale duke respektuar ndjeshmërinë e lëkurës së kokës.
7.60

Back to Top
Product has been added to your cart