Search

Bestsellers in Mirëqenia e përgjithshme

Omega 3 Vaj Peshku me Vitamin D

7.70
 • Mbështet shëndetin kardiovaskular dhe metabolizmin e sheqerit në gjak
 • Mbështet funksionin kognitiv dhe zhvillimin e shëndetshëm të trurit
 • Mbështet lëkurën, kyçet dhe indet lidhëse të shëndetshme
7.70

Daily B-Complex 100 Kapsula

8.80
Përmban kompleks të plotë të vitaminës B për sistemin nervor, imunitetin dhe shëndetin kardiovaskular Mbështet disponimin pozitiv dhe mbrojtjen nga varfërimi i lëndëve ushqyese të shkaktuara nga stresi Siguron nevojat tuaja ditore për të gjitha 8 vitaminat thelbësore të kompleksit B plus kolinë, inositol dhe PABA
8.80

Vitamin C Rose Hips 500 mg 100 Kapsula

6.40
 • Ndihmon në forcimin e shëndetit tuaj imunitar dhe siguron mbështetje shtesë antioksiduese
 • Promovon shëndetin e syve, zemrës dhe metabolizmit
 • Mbështet prodhimin natyral të kolagjenit
6.40

Lion's Mane Mushroom 500 MG 60 Kapsula

13.00
 • Mbështet shëndetin e ekuilibruar mendor dhe të përgjithshëm
 • Ruan një ndjenjë qetësie ndërsa qëndron vigjilent
 • Formula e trupave frutore të kërpudhave të plota Full Spectrum®
 • Inkurajon sintezën e faktorit të rritjes nervore (NGF) për rritjen dhe mirëmbajtjen e qelizave nervore
13.00

Albion Selenium Complex 200 mcg 90 Kapsula

5.45
 • Një nga elementët themelorë në gjurmë të organizmit të trupit
 • Mirëmbanë shëndetin kardiovaskular, tiroidet dhe forcon imunitetin
 • Kombinohet me aminoacide për përthithje të përmirësuar
5.45

Resveratrol 250 mg 30 Kapsula

Original price was: 14.90€.Current price is: 10.00€.
 • Rrit mbrojtjen antioksidante
 • Mbështet jetëgjatësinë e qelizave dhe
 • Mbështet shëndetin kardiovaskular
Original price was: 14.90€.Current price is: 10.00€.

Adult Multivitamin 60 Goma

14.70
 • Multivitaminë të gjithanshme me minerale për përdorim të përdithëm pa hekur
 • Përmban vitamina C dhe D3 për të mbështetur një mbrojtje të shëndetsme imune
 • Përfshin vitamina B për të mbështetur metabolizmin e shëndetshëm dhe për të nxitur energjinë
 • Çamçakëz vegjetarianë dhe pa gluten me shije portokalli, luleshtrydhe dhe qershie
14.70

Showing 1–12 of 17 results

Sort by

Adult Multivitamin 60 Goma

14.70
 • Multivitaminë të gjithanshme me minerale për përdorim të përdithëm pa hekur
 • Përmban vitamina C dhe D3 për të mbështetur një mbrojtje të shëndetsme imune
 • Përfshin vitamina B për të mbështetur metabolizmin e shëndetshëm dhe për të nxitur energjinë
 • Çamçakëz vegjetarianë dhe pa gluten me shije portokalli, luleshtrydhe dhe qershie
14.70

Albion Selenium Complex 200 mcg 90 Kapsula

5.45
 • Një nga elementët themelorë në gjurmë të organizmit të trupit
 • Mirëmbanë shëndetin kardiovaskular, tiroidet dhe forcon imunitetin
 • Kombinohet me aminoacide për përthithje të përmirësuar
5.45

Biotin me Silica Conditioner

12.60
 • Kondicioner me biotin me silicë
 • Kondicioneri perfekt për t'u kombinuar me shampon tonë me biotinë
 • Pa paraben dhe SLS
12.60

Daily B-Complex 100 Kapsula

8.80
Përmban kompleks të plotë të vitaminës B për sistemin nervor, imunitetin dhe shëndetin kardiovaskular Mbështet disponimin pozitiv dhe mbrojtjen nga varfërimi i lëndëve ushqyese të shkaktuara nga stresi Siguron nevojat tuaja ditore për të gjitha 8 vitaminat thelbësore të kompleksit B plus kolinë, inositol dhe PABA
8.80

Gommes Multivitamines

7.70
PEDIAKID Gommes Multivitamines për plotësimin e nevojave ditore me vitamina dhe minerale.
7.70

Hydrate Electrolyte Hydration Mix - Lemon-Lime 30 Qese

23.00
 • Përzierja e elektrolitit mbështet hidratim të qëndrueshëm
 • Përfshin vitaminë B12 dhe taurinë për të rritur energjinë dhe për të reduktuar ngërçet e muskujve të shkaktuar nga ushtrimet
 • Formula pa sheqer vjen në pako të përshtatshme, perfekte për lëvizje
23.00

Just One Multi with Iron 30 Tableta

5.80
Ofron një furnizim të plotë ditor me 15 vitamina dhe minerale thelbësore. Mbron kundër varfërimit të lëndëve ushqyese të shkaktuara nga stresi dhe ndihmon në plotësimin e boshllëqeve ushqyese në dietë; Për ruajtjen dhe regjenerimin e shëndetit; Për të përmirësuar rezistencën e organizmit, kur sistemi imun ka nevojë për më tepër përkrahje
5.80

Kids Multivitamin 60 Goma

10.00
 • Përmban 12 vitamina dhe minerale të rëndësishme për rritje dhe zhvillim të shëndetshëm
 • Përmban vitamina A, B, C, D dhe E për mbështetje të plotë ushqyese
 • Shije të shijshme qershie, portokalli dhe luleshtrydhe
 • I përshtatshëm për fëmijët 4 vjeç e lart
10.00

Lion's Mane Mushroom 500 MG 60 Kapsula

13.00
 • Mbështet shëndetin e ekuilibruar mendor dhe të përgjithshëm
 • Ruan një ndjenjë qetësie ndërsa qëndron vigjilent
 • Formula e trupave frutore të kërpudhave të plota Full Spectrum®
 • Inkurajon sintezën e faktorit të rritjes nervore (NGF) për rritjen dhe mirëmbajtjen e qelizave nervore
13.00

Mineral Citrate Complex 60 Kapsula

7.15
 • Formë citrate shumë e absorbueshme e mineraleve thelbësore
 • Lipide të shëndetshme të gjakut dhe mbështetje për metabolizmin
 • Për eshtra të fortë
 • Forcimin e imunitetit
7.15

Mini Cap Multi 30 Kapsula

5.00
 • Sigurim i vlerave ushqimore për të mbuluar nevojat tuaja ditore
 • Ofron 100% marrjen e rekomanduar ditore për 10 vitamina thelbësore
 • Mbështetni kockat tuaja, sistemin kardiovaskular dhe më shumë
5.00

Omega 3 Vaj Peshku me Vitamin D

7.70
 • Mbështet shëndetin kardiovaskular dhe metabolizmin e sheqerit në gjak
 • Mbështet funksionin kognitiv dhe zhvillimin e shëndetshëm të trurit
 • Mbështet lëkurën, kyçet dhe indet lidhëse të shëndetshme
7.70

Back to Top
Product has been added to your cart