Search

Bestsellers in Forcimi i imunitetit

Vitamin D3 Highest Potency 5000 IU 250 Softgels

11,90
 • Mbështet shëndetin e kockave, mirëqenien e imunitetit, mirëqenien kardiovaskulare dhe më shumë
 • Promovon përthithjen e kalciumit në trup
 • Sofgel që gëlltiten lehtë
11,90

Vitamin D3 Higher Potency 2000 IU 250 Kapsula

9,65
 • Mbështet shëndetin e kockave, mirëqenien e imunitetit dhe më shumë
 • Promovon përthithjen e kalciumit në trup
 • Forma më aktive biologjikisht e D3
9,65

Vitamin C Rose Hips 1000 mg 90 Kapsula

8,65
 • Ndihmon në forcimin e shëndetit tuaj imunitar dhe siguron mbështetje shtesë antioksiduese
 • Promovon shëndetin e syve, zemrës dhe metabolizmit
 • Mbështet prodhimin natyral të kolagjenit
8,65

Super Stress B Complex 100 Kapsula

7,00
E formuluar në mënyrë specifike për të kompensuar vlerat ushqyese gjatë periudhave stresuese. Një kombinim shumë i mirë i kompleksit të vitaminave B me vitaminën e fuqishme antioksiduese Vitamin C. Për funksionim normal të organizmit. Secili vitamin i grupit B ka rrol kyç në funksionimin e organizmit, ideale gjatë sforcimit fizik dhe psiqik.    
7,00

Acidophilus 100 Kapsula

8,80
 • Për balancimin e florës së zorrëve
 • Për trajtimin dhe parandalimin e diaresë
 • Problemet si fryerje në stomak
 • Rritë imunitetin
8,80

Zinc Citrate 50 mg 60 Kapsula

5,60
 • Funksionimin e sistemit imunitar
 • Është i rëndësishëm në formimin e ligamenteve
 • Metabolizmin e yndyrnave, proteinave dhe karbohidrateve
5,60

Daily B-Complex 100 Kapsula

8,80
Përmban kompleks të plotë të vitaminës B për sistemin nervor, imunitetin dhe shëndetin kardiovaskular Mbështet disponimin pozitiv dhe mbrojtjen nga varfërimi i lëndëve ushqyese të shkaktuara nga stresi Siguron nevojat tuaja ditore për të gjitha 8 vitaminat thelbësore të kompleksit B plus kolinë, inositol dhe PABA
8,80

Showing 1–12 of 39 results

Sort by

Acidophilus 100 Kapsula

8,80
 • Për balancimin e florës së zorrëve
 • Për trajtimin dhe parandalimin e diaresë
 • Problemet si fryerje në stomak
 • Rritë imunitetin
8,80

Albion Selenium Complex 200 mcg 90 Kapsula

5,45
 • Një nga elementët themelorë në gjurmë të organizmit të trupit
 • Mirëmbanë shëndetin kardiovaskular, tiroidet dhe forcon imunitetin
 • Kombinohet me aminoacide për përthithje të përmirësuar
5,45

Cod Liver Oil 700 mg 30 Softgel

6,85
Vaji i mëlçisë së merlucit me forcë të dyfishtë nga Swanson është një hap mbi vajrat tradicionale të mëlçisë së merlucit. Kjo formulë përmban vitamina A dhe D me fuqi të lartë për të promovuar kocka të forta dhe sy të shëndetshëm, lëkurë dhe funksionin imunitar
6,85

Daily B-Complex 100 Kapsula

8,80
Përmban kompleks të plotë të vitaminës B për sistemin nervor, imunitetin dhe shëndetin kardiovaskular Mbështet disponimin pozitiv dhe mbrojtjen nga varfërimi i lëndëve ushqyese të shkaktuara nga stresi Siguron nevojat tuaja ditore për të gjitha 8 vitaminat thelbësore të kompleksit B plus kolinë, inositol dhe PABA
8,80

Garlic 400 mg 60 Kapsula

6,30
 • Përdoret tradicionalisht për shëndetin kardiovaskular
 • Shëndetin imunitar dhe qëndrueshmërinë
 • Ndihmon në ruajtjen e qarkullimit të shëndetshëm
6,30

Ginseng Gele Royale 20 Ampula 10 ml

13,80
 • Mbështet rezistencën e trupit
 • Lufton gjendjet e lodhjes
 • Toni fizik dhe intelektual
         
13,80

Gommes Immunite

7,70
PEDIAKID Gommes Immunite për forcimin e imunitetit.
7,70

Gommes Multivitamines

7,70
PEDIAKID Gommes Multivitamines për plotësimin e nevojave ditore me vitamina dhe minerale.
7,70

Gommes Omega 3

7,80
PEDIAKID Gommes Omega 3 për rritjen dhe zhvillimin normal të fëmijëve.
7,80

Gommes Vitamin C

7,70
PEDIAKID Gommes Vitamin C ndihmon në rritjen e nivelit të energjisë, metabolizmit energjik dhe mbrojtjeve natyrore.
7,70

Gommes Vitamin D3

7,70
PEDIAKID Gommes Vitamin D3 për rritje dhe zhvillim të shëndetshëm të kockave.
7,70

Graviola 530 mg 60 Kapsula

9,00
 • Tradicionalisht përdoret për të mbështetur një sistem të shëndetshëm imunitar
 • Shëndetin e tretjes dhe relaksimin
 • Përmban një shumëllojshmëri të gjerë të fitonutrientëve bioaktive
9,00

Back to Top
Product has been added to your cart