Search

Bestsellers in Energji

Vitamin C Rose Hips 1000 mg 90 Kapsula

8.30
 • Ndihmon në forcimin e shëndetit tuaj imunitar dhe siguron mbështetje shtesë antioksiduese
 • Promovon shëndetin e syve, zemrës dhe metabolizmit
 • Mbështet prodhimin natyral të kolagjenit
8.30

Resveratrol 250 mg 30 Kapsula

10.00
 • Rrit mbrojtjen antioksidante
 • Mbështet jetëgjatësinë e qelizave dhe
 • Mbështet shëndetin kardiovaskular
10.00

CoQ10 High Potency 100 mg 50 Softgel

12.80
 • Promovon shëndetin e sistemit kardiovaskular, nervor dhe qëndrueshmërinë muskulore dhe fizike
 • Mbështet aktivitetin antioksidues duke ndihmuar gjithashtu në ruajtjen e niveleve të shëndetshme të sheqerit në gjak
 • Ndihmon në mbajtjen e qelizave të shëndetshme dhe energjike
12.80

Balance B-50 Complex

8.90
 • Promovon sistemin nervor, imunitetin dhe shëndetin kardiovaskular
 • Mbështet prodhimin e neurotransmetuesve për një humor pozitiv
 • Mbron kundër varfërimit të lëndëve ushqyese të shkaktuara nga stresi
8.90

L-Arginine 500 mg 100 Kapsula

7.70
 • Mbështet performancën sportive
 • Lidhet me metioninë dhe glicinë për të ndihmuar prodhimin e energjisë në trupin tuaj.
 • Mbështet presionin e gjakut tashmë brenda intervalit normal
7.70

Vitamin B6 100 mg 100 Kapsula

6.20
 • Mbështet prodhimin e energjisë dhe mirëqenien e përgjithshme kardiovaskulare
 • Ruan funksionin e shëndetshëm të sistemit nervor
 • Mbështet metabolizmin normal të yndyrës dhe proteinave
6.20

Vitamin B12 500 mcg 100 Kapsula

7.10
 • E rëndësishme për prodhimin e energjisë, shëndetin metabolik dhe prodhimin e qelizave të kuqe të gjakut.
 • Mbështet shëndetin kardiovaskular duke ndihmuar në balancimin e niveleve të homocisteinës
 • Për mbështetje të sistemit nervor
7.10

Showing 1–12 of 18 results

Sort by

Balance B-200 Complex

8.50
Vitaminat B janë grup i vitaminave që së bashku quhen B kompleks. Përmbajnë vlera ushqyese të rëndësishme për shumë funksione në organizëm. Janë vitamina esenciale, kanë rol të rëndësishëm si për energji dhe metabolizëm, sistemin kardiovaskular, funksionimin e trurit dhe sistemin nervor, si dhe për gjendje të ndryshme shëndetsore.
8.50

Balance B-50 Complex

8.90
 • Promovon sistemin nervor, imunitetin dhe shëndetin kardiovaskular
 • Mbështet prodhimin e neurotransmetuesve për një humor pozitiv
 • Mbron kundër varfërimit të lëndëve ushqyese të shkaktuara nga stresi
8.90

CoQ10 30 mg 60 Kapsula

5.00
 • Promovon shëndetin e sistemit kardiovaskular, nervor dhe qëndrueshmërinë muskulore dhe fizik
 • Mbështet aktivitetin antioksidues duke ndihmuar gjithashtu në ruajtjen e niveleve të shëndetshme të sheqerit në gja
 • Ndihmon në mbajtjen e qelizave të shëndetshme dhe energjike
5.00

CoQ10 High Potency 100 mg 50 Softgel

12.80
 • Promovon shëndetin e sistemit kardiovaskular, nervor dhe qëndrueshmërinë muskulore dhe fizike
 • Mbështet aktivitetin antioksidues duke ndihmuar gjithashtu në ruajtjen e niveleve të shëndetshme të sheqerit në gjak
 • Ndihmon në mbajtjen e qelizave të shëndetshme dhe energjike
12.80

CoQ10 Maximum Strength 200 mg 30 Kapsula

9.00
 • Mbështet funksionin kardiovaskular
 • Prodhon ATP në trup
 • Çdo kapsulë jep 200 mg të fuqishëm
9.00

Folic Acid & B12 30 Kapsula

4.60
 
 • Mbështet shëndetin kardiovaskular
 • Mbështet metabolizmin e energjisë
 • Dy vitamina të rëndësishme B në një kapsulë
4.60

Ginseng Gele Royale 20 Ampula 10 ml

13.50
 • Mbështet rezistencën e trupit
 • Lufton gjendjet e lodhjes
 • Toni fizik dhe intelektual
         
13.50

Green Tea 500 mg 30 Kapsula

4.30
 • Përmban polifenole antioksidante që neutralizojnë radikalet e lira
 • Mbështet energjinë e shëndetshme, vitalitetin dhe funksionin e trurit
 • Promovon rehatinë e kyçeve, shëndetin kardiovaskular dhe mbrojtjen imunitare
4.30

L-Arginine 500 mg 100 Kapsula

7.70
 • Mbështet performancën sportive
 • Lidhet me metioninë dhe glicinë për të ndihmuar prodhimin e energjisë në trupin tuaj.
 • Mbështet presionin e gjakut tashmë brenda intervalit normal
7.70

L-Glutamine 500 mg 100 Kapsula

9.00
 • Mbështet rritjen dhe rikuperimin e muskujve, shëndetin e tretjes dhe siguron lëndë djegëse për aktivitet
 • Një lëndë djegëse efektive e trurit që ndihmon në ruajtjen e funksionit të shëndetshëm njohës
 • Ka një aftësi unike për të kaluar nëpër barrierën e gjakut/trurit, duke e bërë atë një promovues të shkëlqyer të funksionit të shëndetshëm mendor
9.00

Maca 1000 - 60 Kapsula

14.90
MACA, i quajtur edhe "Xhensen Peruan", është një tonik i vërtetë natyror dhe një afrodiziak i njohur. Ai mbështet performancën fizike dhe mendore dhe stimulon dëshirën seksuale.    
14.90

Niacin 500 mg 90 Tableta

18.90
 • Mbështet metabolizmin e karbohidrateve për të siguruar trupin me energji
 • Lëshimi i qëndrueshëm minimizon efektin e pakëndshëm të "skuqjes" së niacinës
18.90

Back to Top
Product has been added to your cart