Search

Showing all 7 results

Sort by

Hialuron Forte 100 mg - 30 Tableta

13.45
Hialuron Forte, suplement dietik që përmban acid hialuronik.
13.45

Hyaluronic Acid Serum 29.6 ml

13.00
 • Serum pa parabenë me acid hialuronik
 • Një komponent i lëkurës që ruan ekuilibrin e lëngjeve
 • Ndihmon në zbutjen  e lëkurës tuaj
13.00

Krem CoQ10

12.80
 • Krem CoQ10 nga Swanson Premium
 • E mban lëkurën tuaj të duket rinore dhe rrezatuese me CoQ10, vitaminat C dhe E plus ekstraktet e kamomilit dhe jamballit
 • Pa parabenë
12.80

Organic East African Shea Butter Cream

17.00
 • Hidratuesi i jashtëzakonshëm është miku më i mirë i lëkurës
 • Përmban acide oleike, stearik, palmitik dhe linolenik
 • Prodhuar pa aditivë apo tretës artificialë
17.00

Retinol Krem 59 ml

14.30
 • Krem cilësor salloni që hidraton dhe mbron lëkurën tuaj
 • Përdorimi i ditës ose i natës
 • Pa parabenë
14.30

Vitamin E 400 IU 60 Softgels

7.00
 • Ofron mbrojtje antioksiduese për një zemër të shëndetshme dhe inde vitale
 • Lufton radikalet e lira në të gjithë trupin për mirëqenien e përgjithshme.
 • Mbron lëkurën dhe thonjët, forcon imunitetin
7.00

Vitamin E Cream 118 ml

15.50
 • Krem me vitaminë E nga Swanson Premium
 • Ushqen, mbron, qetëson dhe hidraton lëkurën tuaj
 • Pa paraben
15.50

Back to Top
Product has been added to your cart