Search

Bestsellers in Sipas benefiteve

Ashwagandha 450 mg 100 Kapsula

9.65
 • Bimë adaptogjene e cila përdoret tradicionalisht për të nxitur relaksimin
 • Për të ndihmuar në mbështetjen e një përgjigjeje të shëndetshme ndaj stresit të përditshëm,
 • Promovon një mentalitet të qetë dhe të relaksuar.
 • Ndihmon në mbështetjen e ankthit të butë ose të rastësishëm
9.65

Triple Magnesium Complex 400 mg 100 Kapsula

8.60
 • Mbështet shëndetin e nervave, muskujve dhe kockave
 • Ndihmon në reduktimin e stresit dhe lodhjes
 • Përmban tre burime të dallueshme të magnezit
 • Mbështetje minerale thelbësore për një funksion njohës dhe humor të shëndetshëm
8.60

Albion Magnesium Glycinate 133 mg 90 Kapsula

11.55
 • Mbështet shëndetin e nervave, muskujve, kockave dhe zemrës
 • Forma glycinate promovon përthithjen optimale
 • Promovon relaksimin e mendjes dhe trupit për t'ju ndihmuar të bëni një gjumë të qetë gjatë natës
11.55

Tongkat Ali 400 mg 120 Kapsula

13.65
 • Bimë seksualisht stimuluese nga Malajzia që mbështet dëshirën seksuale dhe libidon
 • Ruan shëndetin hormonal
 • Rrit qëndrueshmërinë
13.65

Vitamin D3 Highest Potency 5000 IU 250 Softgels

11.90
 • Mbështet shëndetin e kockave, mirëqenien e imunitetit, mirëqenien kardiovaskulare dhe më shumë
 • Promovon përthithjen e kalciumit në trup
 • Sofgel që gëlltiten lehtë
11.90

Berberine 400 mg 60 Kapsula

16.00
 • Promovon nivele të shëndetshme të kolesterolit dhe glukozës tashmë brenda intervalit normal
 • Mbështet metabolizmin e sheqerit në gjak
 • Mbështet shëndetin kardiovaskular
 • Mund të mbështesë përpjekjet tuaja për menaxhimin e peshës
16.00

NAC N-Acetyl Cysteine 600 mg 100 Kapsula

13.85
 • Mbështet funksionin e shëndetshëm të frymëmarrjes dhe aktivitetin qelizor antioksidant.
 • Antioksidant i fuqishëm që mbështet shëndetin e mëlçisë dhe rrugët e detoksifikimit.
 • NAC ndihmon në rimbushjen e glutationit, një komponent kritik i sistemit mbrojtës të trupit.
13.85

Showing 1–12 of 185 results

Sort by

22 Vitamina dhe Oligo-Elemente 125 ml

Original price was: 9.45€.Current price is: 7.00€.
PEDIAKID 22 Vitamines & Oligo Elements i përshtatshëm për fëmijët dhe para-adoleshentët.
Original price was: 9.45€.Current price is: 7.00€.

5-HTP & Melatonin 30 Kapsula

8.70
 • Qasje me dy nivele për mbështetjen e gjumit
 • 5-HTP mbështet prodhimin e serotoninës, e cila rregullon humorin dhe është një pararendës i melatoninës
 • Melatonina është një hormon natyral që ndihmon në rregullimin e ciklit zgjim - gjumë të trupit për të promovuar një orar normal të gjumit.
8.70

5-HTP 50 mg 60 Kapsula

8.10
 • Mbështet një gjumë të qetë dhe rigjenerues
 • Promovon mirëqenien mendore dhe emocionale
 • Promovon një humor të ekuilibruar dhe pozitiv
 • Promovon gjumë të shëndetshëm dhe më të thellë
8.10

Acidophilus 100 Kapsula

8.80
 • Për balancimin e florës së zorrëve
 • Për trajtimin dhe parandalimin e diaresë
 • Problemet si fryerje në stomak
 • Rritë imunitetin
8.80

Adult Multivitamin 60 Goma

14.70
 • Multivitaminë për përdorim të përditshëm
 • Përmban vitamina C dhe D3 për të mbështetur një mbrojtje të shëndetshme imune
 • Përfshinë vitamina B për të mbështetur metabolizmin e shëndetshëm dhe për të nxitur energjinë
 • Me shije portokalli, luleshtrydhe dhe qershie
14.70

Albion Magnesium Glycinate 133 mg 90 Kapsula

11.55
 • Mbështet shëndetin e nervave, muskujve, kockave dhe zemrës
 • Forma glycinate promovon përthithjen optimale
 • Promovon relaksimin e mendjes dhe trupit për t'ju ndihmuar të bëni një gjumë të qetë gjatë natës
11.55

Albion Selenium Complex 200 mcg 90 Kapsula

5.45
 • Një nga elementët themelorë në organizmit e trupit
 • Mirëmbanë shëndetin kardiovaskular, tiroidet dhe forcon imunitetin
 • Kombinohet me aminoacide për përthithje të përmirësuar
5.45

Albion Zink 30 mg 90 Kapsula

7.05
 • Mbështet funksionin imunitar
 • Ruan shëndetin e prostatës
 • Lëndë ushqyese thelbësore për shikim të shëndetshëm
 • Mbështet metabolizmin e glukozës
7.05

Alpha Lipoic Acid 600 mg 60 Kapsula

27.00
 • Mbështet nivelet e shëndetshme të qarkullimit të gjakut tashmë brenda një intervali normal dhe metabolizmin e karbohidrateve.
 • Antioksidant i fuqishëm i njohur për rimbushjen e antioksidantëve të tjerë si vitaminat C dhe E.
 • Mbështetje e shkëlqyer për funksionin e shëndetshëm metabolike.
27.00

Appetit Tonus 125 ml

8.00
PEDIAKID Appétit-Tonus rekomandohet fuqimisht për fëmijët me mungesë oreksi.
8.00

Apple Cider Vinegar with Mother Certified Organic 473 mL

6.20
 • Një shtesë e zgjuar dhe e shijshme në qilarin tuaj
 • Ruhet në një shishe pa BPA
 • E pafiltruar dhe e papasterizuar, e bere me "nënën"
6.20

Artichoke Leaves 500 mg 60 Kapsula

7.30
 • Suplement bimor me gjethe Artichoke;
 • Ndihmon në zbërthimin e yndyrës për tretje;
 • Stimulon prodhimin e lëngut biliar;
 • Mbështet shëndetin e mëlçisë
7.30

Back to Top
Product has been added to your cart