Search

Bestsellers in Vitamina & suplemente

Vitamin D3 Highest Potency 5000 IU 250 Softgels

11.90
 • Mbështet shëndetin e kockave, mirëqenien e imunitetit, mirëqenien kardiovaskulare dhe më shumë
 • Promovon përthithjen e kalciumit në trup
 • Sofgel që gëlltiten lehtë
11.90

Omega 3 Vaj Peshku me Vitamin D

7.70
 • Mbështet shëndetin kardiovaskular dhe metabolizmin e sheqerit në gjak
 • Mbështet funksionin kognitiv dhe zhvillimin e shëndetshëm të trurit
 • Mbështet lëkurën, kyçet dhe indet lidhëse të shëndetshme
7.70

Sleep Essentials 60 Kapsula

Original price was: 9.30€.Current price is: 4.65€.
 • Mbështet një gjumë të qetë dhe rigjenerues
 • Mund të ndihmojë në nxitjen e relaksimit dhe lehtësimin e tensionit nervor
 • Nxit një ndjenjë qetësie
Original price was: 9.30€.Current price is: 4.65€.

Spearmint Leaf 400 mg 60 Kapsula

8.00
 • Tradicionalisht përdoret për të mbështetur shëndetin e tretjes
 • Ofron mbështetje antioksiduese
 • Formula me fletë të plota me spektër të plotë
 • Tregon potencial për të mbështetur shëndetin hormonal dhe të lëkurës
8.00

Vitamin D3 Higher Potency 2000 IU 250 Kapsula

9.65
 • Mbështet shëndetin e kockave, mirëqenien e imunitetit dhe më shumë
 • Promovon përthithjen e kalciumit në trup
 • Forma më aktive biologjikisht e D3
9.65

Vitamin C Rose Hips 1000 mg 90 Kapsula

8.65
 • Ndihmon në forcimin e shëndetit tuaj imunitar dhe siguron mbështetje shtesë antioksiduese
 • Promovon shëndetin e syve, zemrës dhe metabolizmit
 • Mbështet prodhimin natyral të kolagjenit
8.65

Super Stress B Complex 100 Kapsula

12.90
E formuluar në mënyrë specifike për të kompensuar vlerat ushqyese gjatë periudhave stresuese. Një kombinim shumë i mirë i kompleksit të vitaminave B me vitaminën e fuqishme antioksiduese Vitamin C. Për funksionim normal të organizmit. Secili vitamin i grupit B ka rrol kyç në funksionimin e organizmit, ideale gjatë sforcimit fizik dhe psiqik.    
12.90

Showing 1–12 of 111 results

Sort by

22 Vitamina dhe Oligo-Elemente 125 ml

Original price was: 9.45€.Current price is: 7.00€.
PEDIAKID 22 Vitamines & Oligo Elements i përshtatshëm për fëmijët dhe para-adoleshentët.
Original price was: 9.45€.Current price is: 7.00€.

5-HTP & Melatonin 30 Kapsula

8.70
 • Qasje me dy nivele për mbështetjen e gjumit
 • 5-HTP mbështet prodhimin e serotoninës, e cila rregullon humorin dhe është një pararendës i melatoninës
 • Melatonina është një hormon natyral që ndihmon në rregullimin e ciklit zgjim - gjumë të trupit për të promovuar një orar normal të gjumit.
8.70

Adult Multivitamin 60 Goma

14.70
 • Multivitaminë për përdorim të përditshëm
 • Përmban vitamina C dhe D3 për të mbështetur një mbrojtje të shëndetshme imune
 • Përfshinë vitamina B për të mbështetur metabolizmin e shëndetshëm dhe për të nxitur energjinë
 • Me shije portokalli, luleshtrydhe dhe qershie
14.70

Albion Selenium Complex 200 mcg 90 Kapsula

5.45
 • Një nga elementët themelorë në organizmit e trupit
 • Mirëmbanë shëndetin kardiovaskular, tiroidet dhe forcon imunitetin
 • Kombinohet me aminoacide për përthithje të përmirësuar
5.45

Alpha Lipoic Acid 300 mg 60 Kapsula

18.40
 • Ofron mbrojtje të antioksidantëve të tretshëm në ujë dhe në yndyrë.
 • Antioksidant i fuqishëm i njohur për regjenerimin e antioksidantëve të tjerë si vitaminat C dhe E.
 • Mbështetje e shkëlqyer për funksionin e shëndetshëm metabolike.
 • Mbështet nivele të shëndetshme të presionit të gjakut.
18.40

Alpha Lipoic Acid 600 mg 60 Kapsula

27.00
 • Mbështet nivelet e shëndetshme të qarkullimit të gjakut tashmë brenda një intervali normal dhe metabolizmin e karbohidrateve.
 • Antioksidant i fuqishëm i njohur për rimbushjen e antioksidantëve të tjerë si vitaminat C dhe E.
 • Mbështetje e shkëlqyer për funksionin e shëndetshëm metabolike.
27.00

Appetit Tonus 125 ml

8.00
PEDIAKID Appétit-Tonus rekomandohet fuqimisht për fëmijët me mungesë oreksi.
8.00

Artichoke Leaves 500 mg 60 Kapsula

7.30
 • Suplement bimor me gjethe Artichoke;
 • Ndihmon në zbërthimin e yndyrës për tretje;
 • Stimulon prodhimin e lëngut biliar;
 • Mbështet shëndetin e mëlçisë
7.30

Artrogenol 60 Kapsula

Original price was: 10.60€.Current price is: 7.50€.
ARTROGENOL është një produkt i plotë shëndetësor natyral që përmban përbërës të njohur që promovojnë rehati dhe lëvizshmëri të kyçeve.
Original price was: 10.60€.Current price is: 7.50€.

Beta Carotene 10000 IU 100 Softgels

8.40
 • Mbështet shëndetin e syve
 • Mbrojtje e fuqishme antioksidante për të gjithë trupin
 • Ruan shëndetin imunitar
 • Ndihmon në ruajtjen e lëkurës dhe flokëve të shëndetshëm
8.40

Biotin 5000 mcg 100 Kapsula

7.55
 • Ndihmon në ushqimin e flokëve, lëkurës dhe thonjve
 • Gjithashtu mbështet prodhimin e energjisë
 • Mbështet metabolizmin e karbohidrateve, yndyrave dhe proteinave
7.55

Biotin 5000 mcg 30 Kapsula

4.60
 • Ndihmon në ushqimin e flokëve, lëkurës dhe thonjve
 • Gjithashtu mbështet prodhimin e energjisë
 • Mbështet metabolizmin e karbohidrateve, yndyrave dhe proteinave
4.60

Back to Top
Product has been added to your cart