Search

Showing all 11 results

Sort by

Biotin 10000 mcg 60 Softgels

10.00
 • Formulë me potencë të lartë prej 10,000 mcg
 • Ofron lëndë ushqyese kryesore për flokët, lëkurën dhe thonjtë.
 • Formula me fuqi të lartë për të rritur nivelet e energjisë
10.00

Biotin 5000 mcg 100 Kapsula

7.55
 • Ndihmon në ushqimin e flokëve, lëkurës dhe thonjve
 • Gjithashtu mbështet prodhimin e energjisë
 • Mbështet metabolizmin e karbohidrateve, yndyrave dhe proteinave
7.55

Biotin 5000 mcg 30 Kapsula

Original price was: 4.60€.Current price is: 3.80€.
 • Ndihmon në ushqimin e flokëve, lëkurës dhe thonjve
 • Gjithashtu mbështet prodhimin e energjisë
 • Mbështet metabolizmin e karbohidrateve, yndyrave dhe proteinave
Original price was: 4.60€.Current price is: 3.80€.

Biotin 60 Goma

14.60
 • Mbështet prodhimin e energjisë përmes metabolizmit të karbohidrateve, proteinave dhe yndyrave
 • Ofron D-biotinë, formën e natyrshme, biologjikisht aktive
 • Vegan dhe pa gluten
14.60

Biotin me Silica Conditioner

12.60
 • Kondicioner me biotin me silicë
 • Kondicioneri perfekt për t'u kombinuar me shampon tonë me biotinë
 • Pa paraben dhe SLS
12.60

Collagen Hydrolysate Powder 454 gr

28.35
 • Proteina e pastër e kolagjenit për lëkurë të shëndetshme, flokë, kyçe dhe më gjerë
 • Ofron kolagjen me cilësi të lartë dhe bio-disponueshme
 • Përmban aminoacide kryesore si glicina, prolina dhe lizina
28.35

Hair Skin & Nails 60 Tableta

Original price was: 9.45€.Current price is: 7.00€.
 • Trash dhe forcon flokët dhe thonjtë
 • Mbështet formimin e kolagjenit dhe
 • Për flokë, thonjë dhe lëkurë të shëndetshme.
Original price was: 9.45€.Current price is: 7.00€.

Krem CoQ10

12.80
 • Krem CoQ10 nga Swanson Premium
 • E mban lëkurën tuaj të duket rinore dhe rrezatuese me CoQ10, vitaminat C dhe E plus ekstraktet e kamomilit dhe jamballit
 • Pa parabenë
12.80

Marine Collagen Peptides 400 mg 60 Kapsula

10.00
 • Mbështet lëkurën, tendinat dhe arteriet e shëndetshme
 • Ndihmon në ushqimin e kyçeve dhe kockave
 • Kolagjeni me pastërti të lartë i formuluar për apsorbim të shpejtë
10.00

Vitamin E 200 IU 60 Softgels

5.25
 • Vlerë ushqyese për shëndetin kardiovaskular.
 • Mbrojtje antioksidante për indet vitale.
 • Softgel për gëlltitje të lehtë
5.25

Vitamin E 400 IU 60 Softgels

7.20
 • Ofron mbrojtje antioksiduese për një zemër të shëndetshme dhe inde vitale
 • Lufton radikalet e lira në të gjithë trupin për mirëqenien e përgjithshme.
 • Mbron lëkurën dhe thonjët, forcon imunitetin
7.20

Back to Top
Product has been added to your cart