Search

In Stock

Gommes Vitamin D3

PEDIAKID Gommes Vitamin D3 për rritje dhe zhvillim të shëndetshëm të kockave.

Original price was: 7.70€.Current price is: 7.00€.

AFATI I PËRDORIMIT: 12/2024 (SASI E LIMITUAR)

PEDIAKID® Gommes vitamina D3 janë bërë me pektin molle në vend të xhelatinës. Ato janë pa gluten, pa laktozë dhe nuk përmbajnë konservues ose ngjyrues artificialë dhe aromë.

Gomat me vitaminë D3 PEDIAKID janë të pasura me vitaminë D3 (kolekalciferol) me burim natyral, duke marrë pjesë në një rritje dhe zhvillim të shëndetshëm të kockave. Vitamina D gjithashtu ruan funksionin e sistemit imunitar.

Udhëzime: I përshtatshëm për fëmijët e moshës 3+.
Merrni 2 goma në ditë. I përshtatshëm për të rriturit e moshës 15+.

Paralajmërim: Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve. Ruajeni në temperaturën e dhomës. Mbroni nga lagështia. Të shoqërohet me një dietë të ekuilibruar dhe të shëndetshme. Këshillohet fuqimisht të mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Përdoret më së miri para datës së skadencës.

Përbërësit: Shurup glukoze, sheqer kallami i kristalizuar, agjent ngurtësues: pektinë, agjent acidifikues: citrat kaliumi, acid sorbik; aromë natyrale, koncentrat i lëngut të karotës së kuqe, agjent lyerjeje: dyll carnauba (vaj kokosi dhe kanola), vitaminë D3 me burim natyral.

Supplement facts:

2 gummies (4.6g)
Vitamin D 5 μg (100% DV)

Back to Top
Product has been added to your cart