Search

In Stock

Artrogenol Gel

  • Lehtëson dhe qetëson shpejt shqetësimin e kyçeve
  • Komoditet dhe fleksibilitet i përbashkët
  • Xhel me efekt qetësues ngrohës

8.70

Për rehati më të mirë të nyjeve

  • Lehtëson dhe qetëson shpejt shqetësimin e kyçeve
  • Komoditet dhe fleksibilitet i përbashkët
  • Xhel me efekt qetësues ngrohës

Lehtëson shpejt shqetësimin e kyçeve falë formulës së xhelit për aplikim lokal dhe falë efektit të menjëhershëm të ngrohjes.

Dhimbje shpine, kyçe të dhimbshme... Shpëtoni shpejt me Xhel Ngrohës Artrogenol me Harpagophytum:

Ekstrakt Harpagophytum + vaj esencial spec djegës + vaj esencial myrtle;

Lehtëson shpejt shqetësimin e kyçeve;

Komoditet dhe fleksibilitet i përbashkët;

Aplikimi lokal në zonat në fjalë;

Efekt i menjëhershëm qetësues ngrohës.

 Udhëzime për përdorim: Aplikojeni me masazhe të lehta në zonat e prekura (shpatullat, shpina, kyçet e duarve, etj.) sa herë të jetë e nevojshme.

Rekomandime: Vetëm përdorim i jashtëm. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve, larg nxehtësisë dhe lagështisë. Mos e përdorni në plagë ose lëkurë të dëmtuar. Përmban agjentë ngrohës të cilët mund të çojnë në shfaqjen e skuqjes pak a shumë të konsiderueshme në varësi të ndjeshmërisë së individit.

Ingredients : AQUA, ALCOHOL DENAT., PEG 40 HYDROGENATED CASTOR OIL, GLYCERIN, BENZYL ALCOHOL, CARBOMER, PENTYLENE GLYCOL, CAPRYLYL GLYCOL, DECYLENE GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, CARAMEL, METHYL NICOTINATE, CINNAMOMUM BARK OIL, EUGENIA CARYOPHYLLUS BUD OIL, HARPAGOPHYTUM PROCUMBENS ROOT EXTRACT, CITRIC ACID, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, MYRTUS COMMUNIS OIL, PIMENTA OFFICINALIS LEAF OIL, CI 15985, CI 14700, LIMONENE, LINALOOL, EUGENOL.

 

Back to Top
Product has been added to your cart