Search

In Stock

Hialuron Forte 100 mg – 30 Tableta

Hialuron Forte, suplement dietik që përmban acid hialuronik.

13.45

Hialuron Forte, suplement dietik që përmban acid hialuronik.

Acidi hialuronik është një karbohidrat me molekulë të madhe që gjendet natyrshëm në trupin e njeriut, duke përfshirë në sy, indet e lëkurës, muskujt dhe kyçet, i cili ka një kapacitet të lartë lidhës uji.

Marrja shtesë mund të sigurohet edhe në formën e suplementeve dietike.

Tableta JutaVit Hialuron forte përmban acid hialuronik në formën e hialuronatit të natriumit, duke kontribuar kështu në zëvendësimin e sasisë së acidit hialuronik në trup.

Dozimi: Gëlltisni 1 tabletë në ditë me ujë pas ngrënies.

Paketimi: 30 tableta të veshura me film

Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve të vegjël. Mos e tejkaloni sasinë e rekomanduar të konsumit ditor! Konsumimi i suplementit dietik nuk zëvendëson një dietë të ekuilibruar, të përzier dhe një mënyrë jetese të shëndetshme!

Back to Top
Product has been added to your cart