Search

In Stock

Balepou® Shampoo 200 ml

Shampo PEDIAKID Balépou® trajton morrat dhe thërrimet e kokës. Nuk përmban kimikate repelente, kështu që nuk është e dëmshme për shëndetin. Veprimi mekanik i vajit të kokosit i mbyt morrat pa rezistencë. Pa paraben, pa alkool. Nuk përmbajnë fenoksietanol. Formula hipoalergjike e përshtatshme për fëmijët mbi 3 muajsh. 100% aktivë me burim natyral. Përbërja e shampos në mënyrë natyrale kundër morrave dhe vezëve të tyre.

7.70

Me fuqinë e natyrës kundër morrat të kokës

  • Shampo kundër morrave dhe vezëve
  • Të bëra me vaj kokosi
  • Veprim i shpejtë: 15 min
  • Hipoalergjike

Shampo PEDIAKID Balépou® trajton morrat dhe thërrimet e kokës. Nuk përmban kimikate repelente, kështu që nuk është e dëmshme për shëndetin. Veprimi mekanik i vajit të kokosit i mbyt morrat pa rezistencë.

Pa paraben, pa alkool. Nuk përmbajnë fenoksietanol. Formula hipoalergjike e përshtatshme për fëmijët mbi 3 muajsh. 100% aktivë me burim natyral. Përbërja e shampos në mënyrë natyrale kundër morrave dhe thërrmijave të kokës.

Udhëzime: Tundeni përpara përdorimit. Aplikoni shampon Balépou në mënyrë uniforme në flokë të lagur. Masazhoni me kujdes lëkurën e kokës për disa minuta. Lëreni për 15 minuta më pas shpëlajeni me bollëk. Hiqni morrat e kokës me krehër. Rinovoni procesin çdo 2 ditë për 1 javë. I përshtatshëm për fëmijët mbi 3 muajsh, gratë shtatzëna dhe gjidhënëse.

Ingredients : AQUA, COCONUT OIL FATTY ACID, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, PARFUM, TOCOPHERYL ACETATE, CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE.

 

 

 

Back to Top
Product has been added to your cart