Search

Showing all 8 results

Sort by

Adult Multivitamin 60 Goma

14.70
 • Multivitaminë për përdorim të përditshëm
 • Përmban vitamina C dhe D3 për të mbështetur një mbrojtje të shëndetshme imune
 • Përfshinë vitamina B për të mbështetur metabolizmin e shëndetshëm dhe për të nxitur energjinë
 • Me shije portokalli, luleshtrydhe dhe qershie
14.70

Biotin 60 Goma

14.60
 • Mbështet prodhimin e energjisë përmes metabolizmit të karbohidrateve, proteinave dhe yndyrave
 • Ofron D-biotinë, formën e natyrshme, biologjikisht aktive
 • Vegan dhe pa gluten
14.60

Fiber 60 Goma

12.50
 • Promovon një mikrobiomë të shëndetshme të zorrëve për përmirësimin e rregullsisë së zorrëve;
 • Mbështet përgjigjen e shëndetshme të sheqerit në gjak me fibra të tretshme;
 • Ndihmon në ruajtjen e niveleve të shëndetshme të kolesterolit tashmë brenda kufijve normalë
12.50

Lutein & Zeaxanthin 60 Goma

12.50
 • Provon shëndetin makular dhe retinës
 • Me burim natyral nga lulet e kumakit
 • bron kundër lodhjes dhe tendosjes së syve
12.50

Melatonin 60 Goma

12.40
 • Hormoni natyral që ndihmon në rregullimin e ciklit gjumë-zgjim të trupit për të promovuar një orar normal të gjumit
 • Mbështet një gjumë të qetë dhe rigjenerues, i cili është çelësi për shëndetin dhe mirëqenien e përgjithshme
 • Ndihmon në ripërshtatjen nga jet lag dhe nuk krijon zakone
12.40

Omega + DHA 60 Goma

15.85
 • Mbështet shëndetin e zemrës dhe trurit
 • Ofron një përzierje të ekuilibruar, me bazë bimore të acideve yndyrore
 • Mund të mbështesë lëkurën dhe indin lidhës të shëndetshëm
 • Çamçakëz vegjetarian dhe pa gluten me shije agrume
15.85

Vitamin C 60 Goma

Original price was: 10.20€.Current price is: 5.10€.
 • Mbështet një sistem imunitar të shëndetshëm
 • Ka një mbrojtje antioksiduese kundër radikaleve të lira
 • Promovon shëndetin e përgjithshëm enzimatik me vitaminë C
 • Me shije portokalli
Original price was: 10.20€.Current price is: 5.10€.

Vitamin D3 60 Goma

Original price was: 14.10€.Current price is: 9.20€.
 • Mbështet mirëqenien e imunitetit, shëndetin e frymëmarrjes, një humor pozitiv dhe më shumë·
 • Ofron 2000 IU (50 mcg) të fuqishme të vitaminës D3 si kolekalciferol, forma më aktive biologjikisht
 •  Goma përtypëse me shije dredhzës
Original price was: 14.10€.Current price is: 9.20€.

Back to Top
Product has been added to your cart