Search

In Stock

Vitamin E Krem

  • Krem me vitaminë E nga Swanson Premium
  • Ushqen, mbron, qetëson dhe hidraton lëkurën tuaj
  • Pa paraben

15.75

Kremi Swanson Vitamin E është ushqyes, mbrojtës, qetësues dhe hidratues - gjithçka që lëkura juaj pëlqen! Një përzierje me bazë pa paraben të mbushur me bimë të zgjedhura dhe bimë botanike të dizajnuara për të ruajtur fuqitë e saj dhe për të qetësuar dhe ushqyer më tej lëkurën tuaj.

  • Krem me vitaminë E nga Swanson Premium
  • Ushqen, mbron, qetëson dhe hidraton lëkurën tuaj
  • Pa paraben.

Udhëzime: Aplikojeni në lëkurën e sapo larë dy herë në ditë. I përshtatshëm për tu veshur nën grim.

Paketimi: 118ml

Paralajmërim: Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me sytë. Nëse shfaqet acarim i lëkurës, ndërpriteni përdorimin.

Ingredients: Purified (deionized) water, d-alpha tocopheryl acetate and Glycine soja (soybean) oil, Aloe barbadensis (aloe vera) leaf gel, vegetable glycerin, Simmondsia chinensis (jojoba) seed oil, Prunus amygdalus dulcis (sweet almond) oil, extra virgin Cocos nucifera (coconut) oil, stearic acid, cetyl alcohol, beeswax, cocoa butter, shea butter, phenoxyethanol, d-panthenol (vitamin B-5), vitamin C (ascorbic acid), retinyl (vitamin A palmitate) (in corn oil), butylated hydroxytoluene (BHT), allantoin, Calendula officinalis (marigold) flower extract, Chamomilla recutita (chamomile) flower extract, soy lecithin, potassium hydroxide, xanthan gum, Origanum vulgare (oregano) leaf extract, Thymus vulgaris (thyme) leaf extract, Cinnamomum zeylanicum (cinnamon) bark extract, Rosmarinus officinalis (rosemary) leaf extract, Lavandula angustifolia (lavender) flower extract, Citrus medica limonum (lemon) peel extract, Mentha piperita (peppermint) leaf extract, Hydrastis canadensis (goldenseal) root extract, Olea europaea (olive) leaf extract.

Back to Top
Product has been added to your cart