Search

In Stock

Hyaluronic Acid Serum 29.6 ml

  • Serum pa parabenë me acid hialuronik
  • Një komponent i lëkurës që ruan ekuilibrin e lëngjeve
  • Ndihmon në zbutjen  e lëkurës tuaj

14.20

Kujdesuni për lëkurën tuaj me Serumin e Acidit Hyaluronic nga Swanson! Ky serum i veçantë zbut dhe qetëson lëkurën tuaj, duke ju ndihmuar të ruani një shkëlqim të bukur dhe rinor. Acidi hialuronik është një komponent i lëkurës, i cili ndihmon në ruajtjen e ekuilibrit të lëngjeve në qeliza. Kjo formulë përmban 3% hialuronat natriumi, përbërësi aktiv në këtë serum të mrekullueshëm.

  • Serum pa parabenë me acid hialuronik
  • Një komponent i lëkurës që ruan ekuilibrin e lëngjeve
  • Ndihmon në zbutjen  e lëkurës tuaj

Udhëzime: Hidhni butësisht disa pika në lëkurë të pastër dhe ndiqni me hidratuesin tuaj të preferuar. Përdoreni në mëngjes dhe në mbrëmje.

Paketimi: 29.6 ml

PARALAJMËRIM: Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me sytë. Nëse shfaqet acarim i lëkurës, ndërpriteni përdorimin.

Përbërësit: Purified (deionized) water, vegetable glycerin, Aloe barbadensis (aloe vera) leaf gel, sodium hyaluronate 3%, xanthan gum, Chamomilla recutita (chamomile) flower extract, phenoxyethanol, Origanum vulgare (oregano) leaf extract, Thymus vulgaris (thyme) leaf extract, Cinnamomum zeylanicum (cinnamon) bark extract, Rosmarinus officinalis (rosemary) leaf extract, Lavandula angustifolia (lavender) flower extract, Citrus medica limonum (lemon) peel extract, Mentha piperita (peppermint) leaf extract, Hydrastis canadensis (goldenseal) root extract, Olea europaea (olive) leaf extract.

Back to Top
Product has been added to your cart