Search

In Stock

Krem rrudhash me CoQ10 dhe DMAE

  • Krem rrudhash pa paraben me DMAE dhe CoQ10
  • Ofron përbërës që sfidojnë moshën
  • Përmban substanca botanike hidratuese dhe qetësues të gjalpit të shea dhe kakaos
  • Sipas udhëzimeve GMP të përcaktuara nga FDA, shumica e produkteve janë formuluar për 24 muaj nga data e prodhimit. Lëngjet dhe probiotikët janë formuluar për 12 muaj.

14.20

Ofron përbërës që sfidojnë moshën. Përmban substanca botanike hidratuese dhe qetësues të gjalpit të shea-s dhe kakaos. Kremi Wrinkle me DMAE dhe CoQ10 ju ndihmon të dukeni edhe më të rinj. Rezultati është një lëkurë e butë, elastike dhe me pamje rinore. Nuk ka mbetje yndyrore, asnjë aromë e panevojshme.

DMAE, ofron përfitime kundër plakjes së lëkurës gjithashtu është një përbërës që mendohet se mund të ndikojë pozitivisht në humor, të përmirësojë kujtesën dhe të përmirësojë funksionin e trurit..

Udhëzime: Aplikojeni në lëkurën e sapo larë dy herë në ditë. I përshtatshëm për tu veshur nën grim.

Paralejmërim: Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me sytë. Nëse shfaqet acarim i lëkurës, ndërpriteni përdorimin.

Paketimi: 59 ml.

Përbërësit: Ujë i pastruar (deionized), Aloe barbadensis (aloe vera) gel nga gjethi, glycerin vegjetale, Simmondsia chinensis (jojoba) vaj i farave, Prunus amygdalus dulcis (sweet almond) vaj, ekstra virgjin Cocos nucifera (coconut) vaj, DMAE bitartrate, stearic acid, cetyl alcohol, beeswax, cocoa butter, shea butter, phenoxyethanol, d-panthenol (vitamin B-5), vitamin E (tocopherol), vitamin C (ascorbic acid), alpha-lipoic acid, squalane (derivuar nga vaji i ullirit), ubiquinone (coenzyme Q10), Citrus grandis (grapefruit) ekstrakt i farave, tetrahexyldecyl ascorbate, soy lecithin, potassium hydroxide, xanthan gum, Origanum vulgare (oregano) ekstrakt i gjethes , Thymus vulgaris (thyme) leaf ekstrakt i gjethes, Cinnamomum zeylanicum (cinnamon) bark extract, Rosmarinus officinalis (rosemary) ekstrakt i gjethes, Lavandula angustifolia (lavender) flower extract, Citrus medica limonum (lemon) peel extract, Mentha piperita (peppermint) ekstrakt i gjethes, Hydrastis canadensis (goldenseal) ekstrakt i rrënjës, Olea europaea (olive) ekstrakt i gjethes.

Back to Top
Product has been added to your cart