Search

In Stock

Krem CoQ10

  • Krem CoQ10 nga Swanson Premium
  • E mban lëkurën tuaj të duket rinore dhe rrezatuese me CoQ10, vitaminat C dhe E plus ekstraktet e kamomilit dhe jamballit
  • Pa parabenë

12.80

Një përzierje hidratuese e ekstrakteve bimore e formuluar për t'u mbrojtur kundër shenjave të dukshme të plakjes.
Kremi Swanson Premium CoQ10 kombinon koenzimën Q10, MSM dhe aloe vera me vitaminat C dhe E dhe ekstraktet e kamomilit, çajit jeshil dhe rrënjës së jamballit.

Përshkrimi i Produktit

  • Krem CoQ10 nga Swanson Premium
  • E mban lëkurën tuaj të duket rinore dhe rrezatuese me CoQ10, vitaminat C dhe E plus ekstraktet e kamomilit dhe jamballit
  • Pa parabenë

Udhëzime: Aplikojeni në lëkurën e sapo larë dy herë në ditë. I përshtatshëm për tu veshur nën grim.

PARALAJMËRIM: Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me sytë. Nëse shfaqet acarim i lëkurës, ndërpriteni përdorimin.

Ingredients: Purified (deionized) water, Aloe barbadensis (aloe vera) leaf gel, vegetable glycerin, Simmondsia chinensis (jojoba) seed oil, Prunus amygdalus dulcis (sweet almond) oil, extra virgin Cocos nucifera (coconut) oil, stearic acid, cetyl alcohol, beeswax, cocoa butter, shea butter, MSM (methylsulfonylmethane), phenoxyethanol, d-panthenol (vitamin B5), ubiquinone (coenzyme Q10), vitamin E (tocopherol), vitamin C (ascorbic acid), soy lecithin, potassium hydroxide, xanthan gum, sodium hyaluronate, Chamomilla recutita (chamomile) flower extract, Camellia oleifera (green tea) leaf extract, Glycyrrhiza glabra (licorice) root extract, Origanum vulgare (oregano) leaf extract, Thymus vulgaris (thyme) leaf extract, Cinnamomum zeylanicum (cinnamon) bark extract, Rosmarinus officinalis (rosemary) leaf extract, Lavandula angustifolia (lavender) flower extract, Citrus medica limonum (lemon) peel extract, Mentha piperita (peppermint) leaf extract, Hydrastis canadensis (goldenseal) root extract, Olea europaea (olive) leaf extract.

Back to Top
Product has been added to your cart