Search

In Stock

Biotin Shampoo me Silicë

  • Shampo biotine me silicë
  • Me aloe vera, rozmarinë, mente dhe më shumë
  • SLS dhe pa parabenë

14.20

Pastroni dhe ushqeni flokët tuaj me Biotin Shampon 98 % natyral. Përmban kombinim të komponentëve më të njohur për flokë të shëndetshëm si biotin, aloe vera, yucca root, rosemary, cinnamon and peppermint. Pa SLS dhe pa paraben. 

  • Shampo biotine me silicë
  • Me aloe vera, rozmarinë, mente dhe më shumë
  • SLS dhe pa parabenë

Udhëzimet: Aplikojeni në flokë të lagur, masazhojeni butësisht në lëkurën e kokës me majat e gishtave dhe shpëlajeni tërësisht. Për rezultate më të mira ndiqni Swanson® Biotin Conditioner.

Paketimi: 237 ml.

Paralajmërim: Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me sytë. Nëse ndodh kontakti, shpëlajini sytë tërësisht me ujë.

Përmbajtja: Purified (deionized) water, decyl glucoside, lauryl glucoside, xanthan gum, biotin, silica, glycerin, Aloe barbadensis (aloe vera) leaf gel, phenoxyethanol, Yucca schidigera (yucca) root extract, Quillaja saponaria (quillaja soap tree) bark extract, d-panthenol (vitamin B-5), hydrolyzed wheat protein, sodium chloride, Origanum vulgare (oregano) leaf extract, Thymus vulgaris (thyme) leaf extract, Cinnamomum zeylanicum (cinnamon) bark extract, Rosmarinus officinalis (rosemary) leaf extract, Lavandula angustifolia (lavender) flower extract, Citrus medica limonum (lemon) peel extract, Mentha piperita (peppermint) leaf extract, Hydrastis canadensis (goldenseal) root extract, Olea europaea (olive) leaf extract.

Back to Top
Product has been added to your cart