Search

In Stock

Krem për nyje me Glukosaminë & Boswellia

  • Formuluar posaçërisht me kapsaicinë
  • Kombinon glukozaminë HCl, ekstrakt boswellia, kapsaicinë dhe më shumë
  • Gjithashtu përmban vitamina A, C dhe E

16.40

Emri i thotë të gjitha! Kjo formulë unike për përdorim kombinon veprimin ngrohës të kapsaicinës dhe metil salicilatit me ekstraktin e boswellia, glukozaminë dhe vitaminat A, C dhe E.

Përshkrim i Produktit

  • Formuluar posaçërisht me kapsaicinë
  • Kombinon glukozaminë HCl, ekstrakt boswellia, kapsaicinë dhe më shumë
  • Gjithashtu përmban vitamina A, C dhe E

Udhëzime: Aplikojeni në mënyrë topike në zonat e kyçeve sipas nevojës.

PARALAJMËRIM: Vetëm për përdorim të jashtëm. Nëse shfaqet skuqje ose acarim, ndërpriteni përdorimin. Në rast acarimi, lani zonën e prekur me sapun dhe ujë. Shmangni kontaktin me ose pranë syve. Mos e përdorni në lëkurë të thyer. Mbajeni larg fëmijëve.

Ingredients: Water, cetearyl alcohol and polysorbate 60, Aloe barbadensis (aloe vera) leaf gel, vegetable glycerin, Eucalyptus globulus leaf oil, methyl salicylate, Simmondsia chinensis (jojoba) seed oil, Prunus amygdalus dulcis (sweet almond) oil, extra virgin Cocos nucifera (coconut) oil, Boswellia serrata (boswellia) extract, stearic acid, cetyl alcohol, beeswax, Theobroma cacao (cocoa) seed butter, Butyrospermum parkii (shea butter) fruit, glucosamine HCl (from shellfish), phenoxyethanol, Carthamus tinctorius (safflower) seed oil and Capsicum frutescens fruit extract, menthol, d-panthenol (vitamin B5), natural tocopherol (vitamin E), ascorbic acid (vitamin C), soy lecithin, potassium hydroxide, xanthan gum, Origanum vulgare (oregano) leaf extract, Thymus vulgaris (thyme) leaf extract, Cinnamomum zeylanicum (cinnamon) bark extract, Rosmarinus officinalis (rosemary) leaf extract, Lavandula angustifolia (lavender) flower extract, Citrus medica limonum (lemon) peel extract, Mentha piperita (peppermint) leaf extract, Hydrastis canadensis (goldenseal) root extract, Olea europaea (olive) leaf extract.

Back to Top
Product has been added to your cart