Search

In Stock

Biotin me Silica Conditioner

  • Kondicioner me biotin me silicë
  • Kondicioneri perfekt për t’u kombinuar me shampon tonë me biotinë
  • Pa paraben dhe SLS

12.60

Kondicioneri Swanson Premium Biotin me silicë është plotësuesi i përsosur i shamponit tonë me biotinë.
Ky formulim është pa parabene dhe pa SLS!
Biotina është një nga substancat më të mira për të mbështetur lëkurën dhe flokët e shëndetshëm, të bukur, kështu që ka kuptim që ajo është bërë një nga përbërësit më të njohur në shampo dhe kondicionerë. Trajtoni flokët tuaj në mënyrën më të mirë me kondicionerin tonë me biotin.
Përdoreni me shampo biotin për rezultate më të mira.

Përshkrimi i Produktit

  • Kondicioner me biotin me silicë
  • Kondicioneri perfekt për t'u kombinuar me shampon tonë me biotinë
  • Pa paraben dhe SLS

Udhëzime: Pas pastrimit me shampon Swanson® Biotin, masazhoni flokët me balsam dhe lëreni të veprojë për 2-5 minuta. Shpëlajeni tërësisht me ujë.

PARALAJMËRIM: Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me sytë. Nëse ndodh kontakti, shpëlajini sytë tërësisht me ujë.

Ingredients: Purified (deionized) water, Aloe barbadensis (aloe vera) leaf gel, vegetable glycerin, behentrimonium methosulfate, cetyl alcohol, butylene glycol, silica, biotin, Glycyrrhiza glabra (licorice) root extract, Solanum lycopersicum (tomato) fruit extract, phenoxyethanol, Echinacea purpurea (coneflower) root extract, Origanum vulgare (oregano) leaf extract, Thymus vulgaris (thyme) leaf extract, Cinnamomum zeylanicum (cinnamon) bark extract, Rosmarinus officinalis (rosemary) leaf extract, Lavandula angustifolia (lavender) flower extract, Citrus medica limonum (lemon) peel extract, Mentha piperita (peppermint) leaf extract, Hydrastis canadensis (goldenseal) root extract, Olea europaea (olive) leaf extract.

Back to Top
Product has been added to your cart