Search

In Stock

Adult Multivitamin 60 Goma

  • Multivitaminë të gjithanshme me minerale për përdorim të përdithëm pa hekur
  • Përmban vitamina C dhe D3 për të mbështetur një mbrojtje të shëndetsme imune
  • Përfshin vitamina B për të mbështetur metabolizmin e shëndetshëm dhe për të nxitur energjinë
  • Çamçakëz vegjetarianë dhe pa gluten me shije portokalli, luleshtrydhe dhe qershie

9,00

AFATI I PËRDORIMIT: 30/05/2024
Shumica nga ne përpiqemi të hamë një dietë të ekuilibruar dhe të mbajmë një mënyrë jetese të shëndetshme, por edhe qëllimet më të mira përballen me sfida.

Ndihmoni trupin tuaj në përmbushjen e qëllimeve tuaja të shëndetit dhe plotësoni çdo boshllëk dietik me një multivitaminë të cilësisë së lartë. Swanson Multivitamin Gummies për të rritur janë një mënyrë argëtuese dhe e shijshme për të shtuar vitamina të rëndësishme në rutinën tuaj të përditshme

Pra, a keni nevojë të merrni një multivitaminë? Nëse dieta juaj është më pak se ideale, ju mund të jeni në mesin e shumë personave që marrin më pak se sasia e rekomanduar ditore e vitaminave vetëm nga ushqimi. Të rriturit e moshuar, gratë shtatzëna dhe grupet e tjera gjithashtu kanë nevoja specifike dietike që mund të plotësohen me një shtesë multivitamine.

Dy goma përtypëse japin sasi të konsiderushme të D3 për kocka të shëndetshme, sistemin imunitar, disponimin dhe më shumë, plus vitamina B për të mbështetur energjinë dhe metabolizmin. Këto goma përtypëse me shije pjeshke, portokalli dhe dredhze përmbajnë gjithashtu vitaminë antioksiduese E, vitaminë A për shëndetin e lëkurës dhe shikimit, vitaminë C për mbështetjen e imunitetit dhe prodhimin e kolagjenit dhe biotinë për të promovuar flokë, lëkurë dhe thonjtë e shëndetshëm. Swanson Adult Multivitamin Gummies janë vegan dhe pa gluten.

Përdorimi i sugjeruar: Si një shtesë diete, përtypni dy çamçakëz në ditë. Përtypeni mirë përpara se të gëlltisni. Gummies mund të ngjiten së bashku, por kjo nuk ndikon në fuqinë, cilësinë ose efikasitetin e produktit.

Paketimi: 60 Goma Përtypëse

PARALAJMËRIM: Vetëm për të rriturit. Konsultohuni me mjekun ose farmacistin tuaj përpara se të përdorni këtë ose ndonjë produkt nëse jeni shtatzënë ose ushqeni me gji, merrni ilaçe ose keni një gjendje mjekësore. Mbajeni larg fëmijëve. Ruani në një vend të freskët dhe të thatë.

Back to Top
Product has been added to your cart