Search

In Stock

Full Potential Vegetarian Protein Vanilla

  • Mbështet rikuperimin më të shpejtë të muskujve
  • Proteinë shumë e tretshme, e plotë
  • 0 g sheqer për racion

67.00

Përforconi performancën tuaj të stërvitjes me proteinën vegjetariane me potencial të plotë Swanson. Kjo formulë kremoze e vaniljes jep 30 g proteinë vegjetariane shumë të tretshme, plus më shumë se 5 g BCAA natyrale në çdo lugë për t'i dhënë trupit tuaj fuqi për ndërtimin e muskujve me më pak kohë rikuperimi të nevojshme pas ushtrimeve. Ne kemi proteinë Protevin™, një proteinë e qëndrueshme për mjedisin e bërë nga maja e bukës që jep aminoacide thelbësore dhe me zinxhirë të degëzuar.

Proteina nga e cila përfitojnë të gjithë. Pavarësisht nëse jeni një atlet intensiv ose thjesht kërkoni të qëndroni aktiv. Ndihmon në promovimin e sintezës së proteinave të muskujve, një element kyç i plakjes së shëndetshme. Gjithashtu ju ndihmon të ndiheni më të ngopur për më gjatë, gjë që mund të kontribuojë në menaxhimin e peshës.

Swanson Full Potential Vegetarian Protein përmban Velositol®, një kompleks amilopektine dhe kromi i cili, kur kombinohet me proteina, mund të nxisë formimin dhe forcën e muskujve me dyfishin e fuqisë së proteinave vetëm për zhvillimin e përmirësuar të muskujve.* Kjo përzierje e patentuar mbështet më tej performancën më të madhe të stërvitjes duke ndihmuar thithjen nga trupi të aminoacideve me zinxhir të degëzuar (BCAA) duke ndihmuar në nxitjen e prodhimit të insulinës, për të cilën trupi juaj ka nevojë për të metabolizuar siç duhet makronutrientët.

Përfitimet vazhdojnë me çdo lugë që përmban elektrolitet kalium dhe natrium për të përmirësuar hidratimin. Po kërkoni rezultate të pashembullta në një suplement proteinik? Atëherë mos shikoni më larg se Proteina Vegjetariane e Plotë Potenciale Swanson. Gjithashtu i disponueshëm në një aromë dekadente çokollate për t'i shtuar pak larmi rutinës suaj të proteinave.

Proteina 100% vegjetariane me ushqim perfekt dhe shije të shijshme vanilje

  • Mbështet rikuperimin më të shpejtë të muskujve
  • Proteinë shumë e tretshme, e plotë
  • 0 g sheqer për racion

Përdorimi i sugjeruar: Si një shtesë diete, përzieni një lugë (48 g) në 250 ml ujë të ftohtë ose pijen tuaj të preferuar. Lugë e përfshirë.

PARALAJMËRIM: Vetëm për të rriturit. Mos e merrni këtë produkt nëse jeni shtatzënë ose ushqeni me gji. Konsultohuni me ofruesin tuaj të kujdesit shëndetësor përpara se të përdorni këtë ose ndonjë produkt nëse jeni duke marrë ilaçe ose keni një gjendje mjekësore. Për shkak se kromi mund të rrisë ndjeshmërinë ndaj insulinës dhe të ndikojë në nivelet e glukozës, diabetikët dhe hipoglikemikët duhet të konsultohen me ofruesin e tyre të kujdesit shëndetësor përpara se të përdorin këtë produkt.

Mbajeni larg fëmijëve. Mos e përdorni nëse vula është e thyer. Ruani në një vend të freskët dhe të thatë.

Paketimi: 1440 g

Back to Top
Product has been added to your cart