Search

In Stock

Vitamin C Rose Hips 1000 mg 90 Kapsula

  • Ndihmon në forcimin e shëndetit tuaj imunitar dhe siguron mbështetje shtesë antioksiduese
  • Promovon shëndetin e syve, zemrës dhe metabolizmit
  • Mbështet prodhimin natyral të kolagjenit

8.65

Swanson Vitamina C me Rose Hips është dyshja më e përsosur për të forcuar sistemit tuaj imunitar. Kjo formulë potente siguron 1000 mg vitaminë C me 15 mg ekstrakt Rose Hips në çdo kapsulë, duke e bërë të thjeshtë të shijoni përfitimet e vitaminës C.

Vitamina C është më shumë se një aleat i shëndetit imunitar. Ai i nevojitet trupit për prodhimin e kolagjenit që ushqen lëkurën dhe nyjet dhe gjithashtu ndihmon përthithjen e hekurit, promovon shëndetin e syve dhe zemrës dhe kontribuon në shëndetin metabolic dhe shëndetin në përgjithësi.

  • Ndihmon në forcimin e shëndetit tuaj imunitar dhe siguron mbështetje shtesë antioksiduese
  • Promovon shëndetin e syve, zemrës dhe metabolizmit
  • Mbështet prodhimin natyral të kolagjenit

Përdorimi i sugjeruar: Si një shtesë diete, merrni një kapsulë një deri në dy herë në ditë me ushqim dhe ujë.

Paketimi: 90 Kapsula

Paralajmërim: Vetëm për të rriturit. Konsultohuni me mjekun ose farmacistin tuaj përpara se të përdorni këtë ose ndonjë produkt nëse jeni shtatzënë ose ushqeni me gji, merrni ilaçe ose keni një gjendje mjekësore. Mbajeni larg fëmijëve. Ruani në një vend të freskët dhe të thatë.

Supplement Facts

 1 Capsule % Daily Value
Vitamin C (as ascorbic acid) 1,000 mg 1,111%
Rose Hips 4:1 Extract  15 mg

Back to Top
Product has been added to your cart