Search

In Stock

Vitamin C Krem 59 ml

Krem me vitaminë C nga Swanson Premium

13.05

Krem me vitaminë C nga Swanson Premium. Mbron, zbut dhe ushqen lëkurën. E pasur dhe me vitamina A dhe E, kamomil,  white oak bark dhe shumë të tjera etj.

Mbroni lëkurën tuaj me fuqinë e vitaminës C. Ky krem ​​unik, i riformuluar kohët e fundit me vitaminë C, nga Swanson Premium kombinon vitaminën C me vitaminat A dhe E dhe ekstraktet e lëvores së bimëve të shelgut të bardhë, ginseng, ginkgo biloba dhe kamomil për të qetësuar, ushqyer dhe mbrojtur lëkurën.

Udhëzime: Aplikojeni në lëkurën e sapo larë dy herë në ditë. E pershtatshme per tu veshur nen make-up.

Paralajmërim: Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin me sytë. Nëse shfaqet acarim i lëkurës, ndërpriteni përdorimin.

Paketimi: 59 ml.

Përbërësit: Ujë i pastruar (deionizuar), Aloe barbadensis (aloe vera) gel nga gjethi, glycerin vegjetale, Simmondsia chinensis (jojoba) vaj i farave, Prunus amygdalus dulcis (sweet almond) oil, ekstra virgjin Cocos nucifera (coconut) vaj, vitamin C (ascorbic acid), stearic acid, cetyl alcohol, beeswax, cocoa butter, shea butter, phenoxyethanol, d-panthenol (vitamin B-5), allantoin, vitamin E (tocopherol), soy lecithin, potassium hydroxide, xanthan gum, Quercus alba (white oak) ekstrakt i lëvorës, Panax ginseng (ginseng) ekstrakt i rrënjës, Chamomilla recutita (chamomile) ekstrakt i lulës, vaj portokalli, Origanum vulgare (oregano) ekstrakt i gjethes, Thymus vulgaris (thyme) ekstrakt i gjethes, Cinnamomum zeylanicum (cinnamon) ekstrakt i lëvorës, Rosmarinus officinalis (rosemary) ekstrakt i gjethes, Lavandula angustifolia (lavender) flower extract, Citrus medica limonum (lemon) peel extract, Mentha piperita (peppermint) ekstrakt i gjethes, Hydrastis canadensis (goldenseal) ekstrakt i rrënjës, Olea europaea (olive) ekstrakt i gjethes.

Back to Top
Product has been added to your cart