Search

In Stock

Hydrate Electrolyte Hydration Mix – Lemon-Lime 30 Qese

  • Përzierja e elektrolitit mbështet hidratim të qëndrueshëm
  • Përfshin vitaminë B12 dhe taurinë për të rritur energjinë dhe për të reduktuar ngërçet e muskujve të shkaktuar nga ushtrimet
  • Formula pa sheqer vjen në pako të përshtatshme, perfekte për lëvizje

23.00

Rifreskojuni dhe plotësoni vlerat ushqyese me Swanson Simply Hydrate. Qese të gatshme të përshtatshme për mbështetje të lehtë hidratimi në lëvizje, çdo servirje me shije të lëngshme të Berry Blast përmban 75 mg vitaminë C për mbështetjen e imunitetit dhe 10 mcg vitaminë B12 për një rritje të energjisë në çdo kohë që dëshironi. Ideale për performancën sportive, kjo përzierje pa gluten përfshin 500 mg për porcion taurine, një aminoacid i lidhur me promovimin e funksionit të muskujve dhe reduktimin e ngërçeve të muskujve të shkaktuar nga ushtrimet, përveçse ndihmon në ruajtjen e ekuilibrit të elektroliteve për hidratim të gjithë trupit.

Përzierja e krijuar me profesionalizëm në Swanson Simply Hydrate Electrolyte Hydration Mix mund të ndihmojë në promovimin e rehatisë së muskujve pas aktivitetit. Me një përqendrim më të madh të mineraleve esenciale, vitaminave dhe aminoacideve për porcion sesa produktet e tjera, kjo formulë punon aq shumë sa ju për të rimbushur elektrolitet për t’ju ndihmuar të ndiheni të rimbushur pas stërvitjeve ose aktiviteteve të tjera të vështira. 1025 mg elektrolite për racion janë një komponent kritik i përdorur nga trupi për të balancuar thithjen e lëngjeve dhe për të përcjellë energjitë elektrike për performancë dhe qëndrueshmëri maksimale.

Përfitimet e kësaj përzierjeje pa sheqer shtrihen përtej qëndrueshmërisë atletike, pasi mbajtja e hidratimit të duhur mund të ndihmojë në përmirësimin e prodhimit të energjisë për të luftuar lodhjen, ndërsa vitaminat dhe mineralet thelbësore të përfshira mund të kontribuojnë në rritjen e ushqimit të përgjithshëm. Sa herë që ndjeni nevojën për një nxitje të ditës suaj, thjesht përzieni një pako me ujë për një fryrje freskuese të mirëqenies energjike me shije limoni.

Përdorimi i sugjeruar: Si një suplement dietik, përzieni përmbajtjen e një pako shkop me 500 ml ujë dhe përzieni tërësisht përpara se ta pini. Rregulloni sasinë e ujit sipas nevojës për të arritur intensitetin e dëshiruar të shijes. Merrni sipas nevojës për të mbështetur hidratimin.

Paketimi: 30 Qese

PARALAJMËRIM: Konsultohuni me mjekun ose farmacistin tuaj përpara se të përdorni këtë ose ndonjë produkt nëse jeni shtatzënë ose ushqeni me gji, merrni medikamente ose keni një gjendje mjekësore si sëmundje të veshkave ose të zemrës. Mbajeni larg fëmijëve. Mos e përdorni nëse vula është e thyer. Ruani në një vend të freskët dhe të thatë.

Back to Top
Product has been added to your cart